forma na pečení Kočka

České keramické formy. Kvalitní forma na pečení kočičky z těsta.Vyrobeno českými keramiky. Kamenina, objem asi 0,7litru.

Kamenina vhodná k pečení do každé trouby. Velice hezká,odolná a spolehlivá.Ověřeno generacemi pekařek a cukrářek

Dejte průchod své fantazii a ozdobte si svou upečenou kočku z keramické formy..Záleží jen a jen na Vaší fantazii.Vaši nejblizší Vás budou milovat. Nebojte se, a pečte, z kvalitních surovin.....

Forma keramická na pečení ve tvaru kočičky.Kvalitní forma na pečení kočka,která potěší každou cukrářku.Výrobcem je stará rodinná moravská manufaktura...

460,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Kočka.

Forma kočky jednodílná, kameninová, páleno na 1150 stupňů.snese myčku, mikrovlnku,objem necelého litru.Nechte se inspirovat svojí fantazii a upečte si něco dobrého ,ve formach od českých keramiků.Kameninová staročeská forma kočky na pečení,to je tradice prověřená časem.Kvalitní forma na pečení nejen kočičky, ale i ostatních pečících keramických forem, potěší každou šikovnou cukrářku.Výrobcem je stará rodinná moravská manufaktura.

Recepty a nápady jak na to:

Pošlete nám svůj recept!

Formu vypálíme v troubě 10min,na 200 stupnů,(Důležité)!!!  Necháme vystydnout, vymastíme máslem, a vysypeme hrubou moukou.

ingredience:

2x žloutek (střední vajíčko),24 dkg.cukru. Utřít do pěny.Přidáme 2 polévkové lžíce oleje,2 polévkové lžíci vlažné vody, 30 dkg. polohrubé mouky,1/2 sáčku prášku do pečiva, nakonec přidáme sníh ze 2 bílků.

Pečeme cca 45-50 min.(dle typu trouby). Nejen vypadá dobře, ale i dobře chutná!!!!!!!

Irena.Chodsko.

 

 

 

 

Mohlo by vás také zajímat

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: