Nejprodávanější produkty

Informace

Výrobci

Žádný výrobce

Nové produkty

Slevy

Dodavatelé

Štítky

Protože se jedná o ryze ruční výrobu naší keramiky a samozřejmě se i výrobky nějakým způsobem vyvíjejí i když dodržujeme staré technologie,je možné, že se třeba dekorování keramiky bude lehce a podle Nás nepodstatně  lišit od vzoru uvedeného na ilustrační fotografii. Dáváme prostor i našim malířkám a točířům .Snažíme se vyrábět co nejvíce originální kusy spjaté s Naší českou tradicí! Děkujeme za pochopení

Jsme malá rodinná firma, děláme co můžeme,......Proto prosíme o pochopení.Nemáme možnosti jako Amazon

Pokud chcet uskutečnit platbu jinak než dobírkou,tak pouze po předchozí dohodě. Nejsme na to příliš zařízeni.Ale v zásadě to možné je.

ZPŮSOB DOPRAVY

Začaly jsme i dodávat do zemí EU.

Po zemích EU. se mění cena dopravy.O kolik Vám rádi na požádání sdělíme.

 

Balné a dopravné činí 198-230kč.(DPD nebo Česká pošta).Záleží na skurečné hmotnosti zásilky.Snažíme se cenu samozřejmě stlačit co nejníže.Zohledněte prosím,že se balí keramika,tj. křehké zboží.A to je opravdu náročné na kvalitu balení.A obalový materiál, dělá dost podstatnou cenovou položku balíku.A už nemluvím o práci. Pouze zboží, které přesahuje váhový limit, nebo jejich objem (sudy na zelí ,některé objemné sádláky, květníky,a pod.) mají balné včeně dopravy vyšší. Dodací doba je 3-6 dní! Ve velmi pro nás vypjatých obdobích,(Vánoce, velikonoce) se může termín prodloužit. budeme informovat na titulní straně o termínu, do kdy je možné uskutečnit objednávku, aby jste zboží obdržely včas. Např. do Štědrého dne. Samozřejmě  přesně vyplněná adresa a telefon!. Mimo Českou republiku se poštovné řeší individuálně přes náš kontaktní email.

Než k vám přijede dodávka , bude Vás řidič sám kontaktovat na uvedeném telefonním čísle, aby Vám oznámil, že Vám veze zásilku. Standardní čas doručení je mezi 8-18 hodinou

Přesný čas doručení nelze upřesnit.

Zásilka bude doručena následující pracovní den po převzetí zásilky od Nás

Platba 

Platí se hotově při převzetí zásilky od řidiče.

Převzetí a reklamace:

Při převzetí zkontrolujte neporušenost obalu. Převzetím zásilky stvrzujete, že jste zásilku převzali bez zjevných závad. Pokud je obal poškozený, sdělte to přímo řidiči. Pokud zjistíte, že obsah zásilky je poškozený až po jejím převzetí a rozbalení, informujte Nás do 2 pracovních dní. Doporučujeme pořídit fotodokumentaci stavu zásilky bezprostředně po rozbalení.

 

   Hodně radosti z nákupu u nás Vám přeje Váš Keramikatým !