Trpaslík do květníku dekorace,malý.

Trpaslík,malý dekorače na zahradu, třeba do květináče,nebo na skalku.Vždycky jsem považoval trpaslíky za kýč a takovou lehce podbízivou formu výtvarného umění.Ale tihle skřítkové,mě dovedli k novému ůhlu pohledu na ně.Dnes jsem přesvědčen,že je to svébytný kus umění.Líbí se,žijou si takovým svým životem,a ten náš život v zahradním prosroru,přírodě,obohacují svojí krásou,výrazem a jednoduchostí ve svém žití.Ze skřítků jde energie,kterou do nich svým tvořením vložil Pan keramik.A to mě přesvědčilo.Není to plánovitě křiklavé a vulgární,ale hezké a živé, hřejivé A v houfu na zahradě vypadají trpaslíci ůžasně. Originální a zdařilá figura trpaslíka,nebo spíše trpaslíčka.Ale roztomilého.

Cena za jeden kus.Jo,a ten květináč je pouze pro ilustraci.(Ale pracujeme i na něm.)

290,00 Kč
S DPH
Počet
Dočasně vyprodáno

Zaujalo nás:

Kýč (z německého Kitsch) je druh umění, které se snaží sentimentálně zapůsobit pomocí jednoduchých, přehnaných emocí. ... Často je označován za nízké umění. Toto označení se začalo používat v 19. století jako odpověď na zájem o přehnaně sentimentální a melodramatické umění.

A na závěr ještě jeden důležitý postřeh – nikdy nenahrazujte originál kopií, tak si totiž zaděláte na pravou kýčovitou atmosféru!

Mohlo by vás také zajímat

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: