Koš na květiny, glazovaný prům.36cm

 Koš keramický květináč , velký mrazuvzdorný, glazovaný hnědou glazurou  snadno omyvatelný, vhodný pro pěstování květin.Kořeny květin neuhnívají jako v plastech,a díky unikátnímu složení keramické hmoty,a optimální vypalovací teplotě,dýchají.Když květiny kvetou v tomto koši,a že opravdu kvetou,je to opravdová krása.Květinový koš je vlastně velký květináč.Má dírku,na odvod přebytečné vlhkosti a je z keramiky která prospívá růstu květin.Proto se květinam v něm daří. a o kráse tohoto koše není třeba ani mluvit.Vhodné i pro bonsaje.Prověřeno více než stoletou tradicí výrobce.

Koš velký na květiny, keramický,s pleteným keramickým uchem o objemu asi 3litry,s podmiskou  pro krásu vašich květin,na balkon,bytu,ale třeba i na dušičky.

Hnědá glazura, pům.36cm

Kamenina.

Více košů zde:

Prodáváme bez podmisky.Ale vhodná podmiska zde:

Podmiska

845,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Koš glazovaný pům.36cm

Unikátní složení keramické hmoty,podporující růst květin,je výsledkem experimentování téměř čtyř generací moravských keramiků.Výsledkem je velice kvalitní keramický střep,který podporuje i růst květin náročných na  vlhkost a přirozené přírodní prostředí.

Mrazuvzdorná, velice vhodná pro květiny, květiny neuhnívají jako v plastech,dýchají. Vhodné i bonsaje lze vrtat.Prověřeno  více než stoletou tradicí výrobce.

Na všechny naše květníky, truhlíky, koše atd. máme podmisky.

Kamenina,materiál našich nádob na květiny.

 Kamenina,výrobní proces,který se dědí již několik generací v této hrnčířské rodině.Jedinečné je to, že všechny ingredience,potřebné k výrobě této unikátní kameniny se melou a míchají přímo na místě výroby keramické květinové nádoby.kamenina je světlý pórovitý střep s nasákavostí nejvýše 8 %. Po dvě generace se zkoušelo v této rodinné firmě složení hlíny,a teplota výpalu,aby se vytvořilo optimální prostředí pro růst rostlin.V levných plastech se obvykle rostlinam nedaří.Plast se rychle prohřívá,rostliny v něm díky teplotam na povrchu nádoby zasychají,nebo se snaží zachránit a shazují třeba listy nebo nedozrálé plody,kořeny jim v plastech uhnívají.Naše květinová nádoba a je jedno jestli květináč,koš nebo žardiniéra má ideální prostředí pro růst.Souvisí s tím samozřejmě hloubka,šířka,vlhkost a teplota keramické nádoby.Teplota výpalu kameninové nádoby je 1200 - 1250 °C. Při poklepu výrobek zvoní. Tento zvuk je současně důkazem kvality a odrazem mechanických vlastností ( tvrdost, pevnost). Nízká nasákavost umožňuje bezproblémové použití těchto výrobků jak v interiérech tak exteriérech.Výrobkům nevadí ani silné mrazy,mohou zůstat celoročně venku.


Koš velký na květiny, keramický,s pleteným keramickým uchem o objemu asi 3litry,s podmiskou  pro krásu vašich květin,na balkon,bytu,ale třeba i na dušičky.

Mohlo by vás také zajímat

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: