• -30,00 Kč

Květináč - žardinka keramická rytá hnědá 34cm.

Cenová akce roku 2021

  Květináč - Žardina,ručně zdobená, hnědá,na květiny průměr 34cm,výška 13cm,váha asi 3kg,keramická mísa s dírkou pro odvod přebytečné vody,do mrazuvzdorné misky,pro zdárný růst rostlin.Mrazuvzdorná žardinka,která velice dobře snáší i venkovní prostor, a to i v zimě. Na rozdíl od plastu se kamenina i když je těžší velice dobře přenáší,nepřevrací se ve větru je stabilní, tuhá a nepraská jako plast,je ekologická,kamenina totiž přírodě nevadí, a je také přírodní.V kombinaci s hnědou,nepropustnou keramickou podmiskou,vás osázená žardinka chytne za srdce.Dodáváme do vybraných obchodů v ČR, anebo zde, v našem E-shopu.

Zdobení se může lišit.Jde o ruční práci.

  • Díky unikátnímu složení keramiky,se květinam v keramické míse daří.
  • Je mrazuvzdorná a praktická
  • Máme i s velkou keramickou podmiskou
  • Keramická mísa-žardina je šetrná k životnímu prostředí.

Naše nejprodávanější mísa!

350,00 Kč
S DPH
380,00 Kč Ušetříte 30,00 Kč
Počet
Skladem

Velký výběr kvalitních mrazuvzdorných kameninových  mís a žardinek  různých velikostí a tvarů s podmiskou,rovnou od keramické pece.Udělejte radost květinám,a nechte je vyrůst v kráse a kvalitě keramických misek a žardin.Naše keramika určitě uspokojí i ty nejnáročnější pěstitele,zahradní architekty ,a milovníky květin,keramiky,a tradic všeobecně. Vzorování ,,Rytí v glazuře" se může lišit. Jde o ruční práci,podle přístupu keramika,ale věřte,že každý ke zdobení přistupuje poctivě.

Na všechny naše mísy,květníky, truhlíky, koše atd. máme kvalitní,mrazuvzdorné podmisky.

Kamenina,materiál našich nádob na květiny.

 Kamenina,výrobní proces,který se dědí již několik generací v této hrnčířské rodině.Jedinečné je to, že všechny ingredience,potřebné k výrobě této unikátní kameniny se melou a míchají přímo na místě výroby keramické květinové nádoby.kamenina je světlý pórovitý střep s nasákavostí nejvýše 8 %. Po dvě generace se zkoušelo v této rodinné firmě složení hlíny,a teplota výpalu,aby se vytvořilo optimální prostředí pro růst rostlin.V levných plastech se obvykle rostlinam nedaří.Plast se rychle prohřívá,rostliny v něm díky teplotam na povrchu nádoby zasychají,nebo se snaží zachránit a shazují třeba listy nebo nedozrálé plody,kořeny jim v plastech uhnívají.Naše květinová nádoba a je jedno jestli květináč,koš nebo žardiniéra má ideální prostředí pro růst.Souvisí s tím samozřejmě hloubka,šířka,vlhkost a teplota keramické nádoby.Teplota výpalu kameninové nádoby je 1200 - 1250 °C. Při poklepu výrobek zvoní. Tento zvuk je současně důkazem kvality a odrazem mechanických vlastností ( tvrdost, pevnost). Nízká nasákavost umožňuje bezproblémové použití těchto výrobků jak v interiérech tak exteriérech.Výrobkům nevadí ani silné mrazy,mohou zůstat celoročně venku.Mohlo by vás také zajímat

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.