Žardina-mísa mrazuvzdorná , 20cm

Žardiniera-mísa květináč, na květiny a bonsaje. Prům 20cm,kamenina,lze i vrtat,snáší velmi dobře i mráz a změny počasí.proto je velice oblíbená na různá venkovní zápraží,schodiště,nebo i na hroby,jako dušičková keramika.Užití této velice kvalitní,a vlastně nezničitelné keramiky je mnohem širší.Ale to už bude záležet jenom na vás.Motiv (rytí) na míse se může nepodstatně lišit.Osázená působí velice dobře.Podmiska je pouze ilustrační.

Prodáváme bez podmisky.

Ale podmisky jsou zde:

Vhodná podmiska:

175,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Mísa na květiny,žardina s kameniny pro kvalitní pěstování květin a bonsají. Naše kameninová mísa-žardinka je vhodná dekorace do bytu,ale i na ven.A když už to musí být,tak je ideální díky své mrazuvzdornosti,i na hroby.Ano,kamenina žardiny  je odolná i vůči mrazu.Je to zkrátka kvalitní a nenásákavá kamanina.Nová kolekce keramických žardin určitě uspokojí vaše nároky,kvalita a velký výběr žardin,přímo od pece, jenom u nás.

Kamenina

světlý pórovitý střep s nasákavostí nejvýše 8 %. Teplota výpalu 1200 - 1250 °C. Při poklepu výrobek zvoní. Tento zvuk je současně důkazem kvality a odrazem mechanických vlastností ( tvrdost, pevnost). Nízká nasákavost umožňuje bezproblémové použití těchto výrobků jak v interiérech tak exteriérech.

Mohlo by vás také zajímat

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: