Zahradní trpaslík,dekorace s kyblíkem-42cm

Nechte k sobě přijít keramické Trpaslíky.

Keramický trpaslík kyblíkem, vysoký 42cm.Trpaslíci holt více nevyrostou. Vyváženost dekorativní figury, výraz postavy, a celkové zpracování keramické hmoty,až po konečný výpal je na opravdu vysoké profesionální ůrovni.Myslím, že ztvárnění této figury zahradního trpaslíka je na hranici mezi dobře zvládnutým řemeslem,ale už se i lehce dotýká umění. Šmoula je v režném provedení,ale mrazuvzdorné složení keramické hmoty dovoluje této zahradnídekoraci celoroční pobyt venku.Ale upřímně,raději bych ho na zimu uklidil někam pod střechu.Zima určitě nevadí, ale vlhkost v kombinaci s mrazem, by mu mohla ublížit. Věříme, že vám tento malý Velký muž zvedne náladu.

Více zahradních trpaslíků:

1 140,00 Kč
S DPH
Počet
Dočasně vyprodáno


Velice vyvedená keramická figura zahradního trpaslíka s kyblíkem, do vaší zahrady nebo i do interiéru. Výška figur je stejná,jenom celková výška se odvíjí od tvaru čepice. Tato figurální keramika je přesně na hranici s velmi dobře zvládnutým řemeslem a uměním.Já sám osobně bych se spíše přiklonil k tomu druhému.

Kde končí vtip a začíná kýč

Ale abychom kýč jen nepomlouvali, i on má hodnotu – za předpokladu, že ho použijete správně. Přesněji řečeno s citem a minimálně. Například když do minimalistického obýváku umístíte barevnou vázu z hutního skla, výsledný dojem bude zajímavý a oživí jinak strohý nábytek. Když ale do vitríny naskládáte zlatě zdobené hrníčky po babičce, sklenice po mamince, k nim přidáte všelijaké suvenýry z dovolených a další „pracholapky“, vytvořili jste typickou kýčovitou výstavku. Zdroj:Lifee.cz

Nový produkt

Mohlo by vás také zajímat