Anděl hojnosti.Režný svícen-62cm.

Náš keramický Velký anděl hojnosti a lásky je magická postava,vhodného třeba jako dekorace na zahradu do které jsme se snažily dodat energii,která by pozitivně působila ve vaší rodině,děti a na vaše blízké.Přály bychom si,aby vám dodávala energii a dobrou náladu i venku.Ona sama keramická postava poměrne velkého anděla hojnosti má tyto vlastnosti,ale v kombinaci se zapálenou svící uvnitř duše anděla,a s našim poselstvím předaným do anděla víme že tohle kouzlo funguje.

Anděl hojnosti keramický svícen,62cm.

1 290,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Vše co si přejete, můžete mít. I majetek má být v harmonii s vaším duchovním růstem a k tomu vám napomůže náš anděl hojnosti.
Bohatství, které představuje Anděl hojnosti, vychází z lásky a nikoliv z pýchy a touhy hromadit. To jsou produkty strachu. Požehnané bohatství znamená, že máte vše, po čem touží vaše duše, aby se mohla realizovat, aniž by se zabývala starostmi o zajištění hmotných potřeb těla.

Hojnost znamená naplnění základních potřeb a to tím nejlepším a nejkvalitnějším, co nám země dává. Jídlo, šaty, domy, vše ať je podle vašich nejvyšších požadavků, není třeba být skromní. Není třeba se s nikým porovnávat. Zvykejte si na kvalitní věci.

Mějte na paměti vždy své štěstí a spokojenost. Buďte láskyplní ve stanovení své odměny a buďte spravedliví.

Najděte si svou hodnotu  a pokud tápete, ptejte se mne Anděla hojnosti, pomohu Vám určit cenu

Zdroj:Energie kamenů.

Mohlo by vás také zajímat

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: