Soudek 4 litry s víčkem.

Kameninový soudek vhodný k uskladnění masa,sádla nebo škvarků třeba na chalupě,nebo chatě.Keramický soudek čtyřlitrový soudek je vhodný i k nakládání zeleniny.Do kameninového soudku se dají uskladnit i ořechy,nebo i koření.. Zkrátka dokonalý a univerzální soudek s víčkem.Keramika našich babiček.Kameninové nádoby plné dobrot. K soudku lze použít i zátěž(níže).Je trochu menší,původně je do kvašáku dva litry,ale do soudku se vejde, je hygienicky nezávadná.Pokud ale potřebujeme obsah zatížit,tak proč ne....Čtyřlitrový kameninový soudek je vyráběn, jako za časů našich babiček.To právě podtrhuje jeho praktičnost a univerzálnost.Používáme kvalitní materiály a glazury,které vyhovují těm nejpřísnějším hygienickým předpisům. Díky převážně ruční práci,se může stát,že se na výrobku objeví,třeba silnější vrstva glazury,lehce jiný odstín glazury,a podobně.Toto podle nás není důvod k reklamaci.Naše výroba není průmyslová. U nás jde o zachování řemesla a originality.Zrovna tak, jako i vy, naši zákazníci a přátelé ,také nejsme všichni stejní. Našim cílem je Vaše spokojenost a radost z funkčnosti a jedinečnosti keramiky.480,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Kameninový soudek o objemu čtyři litry,s víčkem a dvěma oušky.Kvalitní kameninová nádoba na uskladnění potravin.Ukládání potravin do kameninových nádob je ten nejstarší a přitom nejlepší způsob.jeho použití je velice široké,třeba na chalupě,nebo chatě.

Mohlo by vás také zajímat

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.