Platí se dopravcům v domácí měně v eurech.

Bohužel,je nutné do okolních zemí dopravu dopočítat.Jenom stručně,slovensko a česko není totéž,a každou dopravu musíme platit zvláště.Náš e-shop bohužel neumí poznat českého nebo slovenského zákazníka.(Ale pracujeme i na tom)Na slovensko neposíláme poštou,nedaří se nám vyjednat dobrou cenu.Proto posíláme obvykle DPD.To znamená i když si objednáte na slovensko poštu,Váš balíček přijede nejspíše DPD.Snažíme se pro vás vyjednávat co nejlepší ceny,ale nějaký doplatek tam vždy bude,podle hmotnosti zásilky.Cena slovenské dopravy se pohybuje obvykle kolem 5 eur.Neprojeví se v objednávce e-shopu,ale bude dopočítaná ručně ve faktuře uvnitř vašeho balíčku.

 doplatek na dopravu:

Slovensko              od 5 Eu.

Německo                od 10 Eu.

Maďarsko,Polsko   od 400 kč

Ceny jsou pouze orientační.Keramikaportal se řídí aktuálním ceníkem dopravce! Cena dopravy bude dopočítána dle ceny dopravce.

Co byste měli vědět před zasláním balíku!

Nezapomeňte vyplnit
místní telefonní číslo

Při vyplňování objednávky je důležité přidat i místní telefonní číslo příjemce zásilky. Pokud kurýr není schopen adresu dohledat, pokusí se kontaktovat adresáta právě pomocí telefonního čísla. Na jiná než místní čísla řidiči obvykle nevolají. Zamezíte tak zpoždění a případnému vrácení zásilky.

Pozor na cizí slova

Pečlivě zkontroluje, zda je adresa napsaná správně. I drobná chyba může zabránit doručení. Dejte si pozor především na pečlivé vyplnění směrovacího čísla. V případě, že adresa nebude dodatečně upřesněna, vrací se odesílateli na jeho náklady.

Počítejte
s možným zpožděním

Přeprava po Evropě může být velmi rychlá, je ale důležité si uvědomit, že vlivem počasí, poruch, letních nebo vánočních špiček, stávek a bohužel i občasného lidského selhání můžou nastat drobná zpoždění. Počítejte s touto možností především u důležitých zásilek.

Ceny budou převedeny do měny státu odběratele,a v té bude vystaven i daňový doklad.Pokud dopravce země doručení nevybírá dobírku(německo),je nutné zaslat peníze předem na ůčet odesilatele(Keramikaportal).Č.ůčtu:2400405583 / 2010. Variabilní symbol(podle něj identifikujeme platbu) je číslo objednávky.

Slowakei
1 - 2 Tage Ab 130, - CZK

  
Deutschland
1 - 3 Tage
Ab 350, - CZK, - CZK

Österreich Polen Ungarn
2 Tage Ab 390 CZK

Die Preise dienen nur zur Orientierung, das Ceramikaportal unterliegt der aktuellen Preisliste des Carriers!

Webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.