Anděl klečící,režný

Anděl pokory keramický klečící,režný svítící.Na jednu svíčku.Keramika vhodná na zahradu,venkovní prostředí ale i do bytu.

Vnitřní pokora je důležitá a velice kladná vlastnost.Zastavit se,a začít o sobě a svých blízkých přemýšlet,to je správně nastoupená cesta ke své vlastní pokoře a potažmo cesta k vnitřní moudrosti. A k tomu by Vám měl pomoci náš keramický anděl na jednu svíčku,kde se spolu s ním dá zastavit v celodením shonu a trochu si srovnat myšlenky,a uvědomit si samy sebe.

785,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Anděl pokory keramický do zahrady,bytu,chalupu,klečící,svítící. Anděl vnitřní pokory pomáhá najít sebe samu,svůj vnitřní klid a rovnováhu.Pokora je cesta k vnitřní rovnováze aklidné duši.Ideální dárek pro naše blízké.

Anděl od českých keramiků.

Andělé na nás dohlížejí, abychom žili naše životy v harmonii, hledali prospěšné přátele a nalézali nejvhodnější způsoby vlastního vyjádření. Jestliže nám anděl harmonie žehná, pak vedeme život který je harmonicky vyrovnaný s okolím, je emocionálně klidný a vyjadřuje čestnost a otevřenost ke světu. Věnujeme-li správnou pozornost i našim pocitům, žijeme pak nejenom ve vnější harmonii, ale také v harmonii se sebou samými. Navíc v souladu s tím, jak nám život naznačuje, respektujeme vlastní talent a rozvíjíme jej rezonancí s kosmickou harmonií. Měli bychom často myslet na tyto anděly a žádat je aby vedli naše kroky správnou cestou a pomohli nám duchovně se vyvíjet skrze lásku, toleranci a věnování. Nikdo nežije pro svoji vlastní slávu.

Rezonance.

Mohlo by vás také zajímat

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: