Žardinka keramická rytá. 34cm.

Ručně zdobená, keramická mísa na květiny,o průměru 34cm, s dírkou ve dně mísy pro odvod přebytečné vlhkosti,pro zdárný růst vašich rostlin.Mrazuvzdorná žardinka,která velice dobře snáší i venkovní prostor, a to i v zimě. Na rozdíl od plastu se kamenina i když je těžší,se velice dobře přenáší,nepřevrací se ve větru je stabilní, tuhá a nepraská.Je ekologická,kamenina přírodě nevadí, a je přírodní.V kombinaci s hnědou,nepropustnou keramickou podmiskou,vás osázená žardinka chytne za srdce.Dodáváme do vybraných obchodů v ČR, anebo zde, v našem E-shopu.

Vhodná podmiska: Podmiska 34cm.

  • Díky unikátnímu složení keramiky,se květinam v keramické míse daří.
  • Je mrazuvzdorná a praktická
  • Máme i s velkou keramickou podmiskou
  • Keramická mísa-žardina je šetrná k životnímu prostředí.

Naše nejprodávanější mísa!

595,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Velký výběr kvalitních mrazuvzdorných keramických  mís a žardinek  různých velikostí a tvarů s podmiskou,rovnou od keramické pece.Udělejte radost květinám,a nechte je vyrůst v kráse a kvalitě keramických misek a žardin.Naše keramika určitě uspokojí i ty nejnáročnější pěstitele,zahradní architekty ,a milovníky květin,keramiky,a tradic všeobecně. Vzorování ,,Rytí v glazuře" se může lišit. Jde o ruční práci,podle přístupu keramika,ale věřte,že každý ke zdobení přistupuje poctivě.

Na všechny naše mísy,květníky, truhlíky, koše atd. máme kvalitní,mrazuvzdorné podmisky.

Keramika,materiál našich nádob na květiny.

Výrobní proces,který se dědí již několik generací v této hrnčířské rodině.Jedinečné je to, že všechny ingredience,potřebné k výrobě této unikátní kameniny se melou a míchají přímo na místě výroby keramické květinové nádoby.kamenina je světlý pórovitý střep s nasákavostí nejvýše 8 %. Po dvě generace se zkoušelo v této rodinné firmě složení hlíny,a teplota výpalu,aby se vytvořilo optimální prostředí pro růst rostlin.V levných plastech se obvykle rostlinam nedaří.Plast se rychle prohřívá,rostliny v něm díky teplotam na povrchu nádoby zasychají,nebo se snaží zachránit a shazují třeba listy nebo nedozrálé plody,kořeny jim v plastech uhnívají.Naše květinová nádoba a je jedno jestli květináč,koš nebo žardiniéra má ideální prostředí pro růst.Souvisí s tím samozřejmě hloubka,šířka,vlhkost a teplota keramické nádoby.Teplota výpalu kameninové nádoby je 1200 - 1250 °C. Při poklepu výrobek zvoní. Tento zvuk je současně důkazem kvality a odrazem mechanických vlastností ( tvrdost, pevnost). Nízká nasákavost umožňuje bezproblémové použití těchto výrobků jak v interiérech tak exteriérech.Výrobkům nevadí ani silné mrazy,mohou zůstat celoročně venku.Mohlo by vás také zajímat

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: