Betlém vánoční svícen.

Adventní věnec,betlém stolní ,vhodný k aranžování.Keramický korpus je Inspirací pro vaše vánoční tvoření.Poměrně velký adventní svícen a betlém v jednom.Zdobí se zeleným, chvojím,může se zalít vodou,nebo místo vody nasypat ořechy.Tenhle adventobetlém,dává prostor vaší fantazii a kreativitě..Páleno na velmi vysokou teplotu,a ve spojení s kreativitou a umem našich keramiků,  z adventobetlému činí velice krásnou a praktickou vánoční dekoraci,která bude dělat radost i budoucím generacím.

 

840,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Tyto věci se kupují jen jednou za život,a pak se dědí.Nakonec je z toho hezká a hodnotná vzpomínka,na toho kdo ho kdysi vlastně koupil.

Práce jednoho z našich nejzkušenějších a docela svérázných keramiků a jeho paní,co znám.A ta osobnost keramika je z toho opravdu cítit.Jejich výrobky mají duši. A zaplať pánbu za to.Anonymních krámů je kolem nás dost  a dost.....Kvalitní keramika spolu s fortelem,šikovností a nápady těchto keramiků,to je jistota krásných vánoc.

Klasické symboly Vánoc adventní věnec odkazuje ke kruhu, který je symbolem cyklu života a koloběhu roku. Starý rok končí a nový začíná. Kruh, který nemá konec ani začátek, nám připomíná věčný život a znovuzrození, tedy i zmrtvýchvstání Ježíše Krista o Velikonocích.

Mohlo by vás také zajímat

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: