Betlém glazovaný

Keramický stolní betlém se hodí nejen k vyvolání klidné vánoční atmosféry a pohody.Při zapálení svící uvnitř betléma se kolem šíří klid a pohoda a můžeme všichni zklidnit mysl,a naše myšlenky nechat volně plynout..Velmi vhodné i na vánoční stůl při štědrovečerní sváteční večeři. U nás doma hoří betlémské světlo v keramickém betlémě po celý advent, každý den.Doporučuji zastavení v tomhle bláznivém světě,a věnovat se sobě a svým blízkým.

Více betlémů:

830,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Adventní čas, bez rosvíceného keramického betlému,to je u nás nepředstavitelné. Betlém,který vnáší do rodiny klid a usmíření,uklidňuje svým světlem,a vnáší naději do času příštích.Ano, naděje, to je zrození ježíška, které již dlouho patří do naší kultury.Všichni víme,že svět není vždy příznivě nakloněn,a někdy naše životy jsou vystaveny těžkým zkouškám.Ale mám vykoušeno a potvrzeno,že pokud máte víru v něco,máte i sílu jít dál.Proto se snažíme vás podpořit nejen o vánocích ale celý rok třeba keramickým andělem, který vás bude provázet a pomáhat.

Romantické mihotání svíček v keramickém betlémě vyvolá vánoční náladu. Velmi vhodné i na vánoční stůl při štědrovečerní sváteční večeři. U nás doma se betlém rozsvěcuje po celý advent každý den.Asi by jsme si měly najít čas od času v životě nějakou dobu na usmíření s lidmi,kteří jsou nám blízcí.A mnohdy i nám chybí čas i na sebe. A proto je tenhle čas vánoční k tomu jak stvořenej. Sejít se někde, zapálit si svíčku,(říká se, že oheň očišťuje od negativní energie), a trochu se oprostit od starostí všedních dnů. Vnést do našich životů a rodin trochu duchovního rozměru,a je jedno zda věříme nebo ne. Tohle patří k těm málo věcem a rituálům co si neseme z generace na generaci.

Adventní neděle jsou charakterizovány tradičním zapálením jedné svíčky na adventním věnci. Samozřejmostí je i prodloužená otevírací doba v obchodech, ať každý stihne nakoupit dárky, dekoraci a další zajímavé zboží.

Mohlo by vás také zajímat

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: