Osvětlený Betlém glazovaný

Keramický stolní betlém se hodí nejen k vyvolání klidné vánoční atmosféry a pohody.Při zapálení svící uvnitř betléma se kolem šíří klid a pohoda a můžeme všichni zklidnit mysl,a naše myšlenky nechat volně plynout..Velmi vhodné i na vánoční stůl při štědrovečerní sváteční večeři. U nás doma hoří betlémské světlo v keramickém betlémě po celý advent, každý den.Doporučuji zastavení v tomhle bláznivém světě,a věnovat se sobě a svým blízkým.

Více betlémů:

785,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Romantické mihotání svíček v keramickém betlémě vyvolá vánoční náladu. Velmi vhodné i na vánoční stůl při štědrovečerní sváteční večeři. U nás doma se betlém rozsvěcuje po celý advent každý den.Asi by jsme si měly najít čas od času v životě nějakou dobu na usmíření s lidmi,kteří jsou nám blízcí.A mnohdy i nám chybí čas i na sebe. A proto je tenhle čas vánoční k tomu jak stvořenej. Sejít se někde, zapálit si svíčku,(říká se, že oheň očišťuje od negativní energie), a trochu se oprostit od starostí všedních dnů. Vnést do našich životů a rodin trochu duchovního rozměru,a je jedno zda věříme nebo ne. Tohle patří k těm málo věcem a rituálům co si neseme z generace na generaci.

Adventní neděle jsou charakterizovány tradičním zapálením jedné svíčky na adventním věnci. Samozřejmostí je i prodloužená otevírací doba v obchodech, ať každý stihne nakoupit dárky, dekoraci a další zajímavé zboží.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.