• Pouze online
  • Sleva!
  • Nové

Kastrol keramický s víkem.II jakost.

Tradiční staročeský kastrol s víkem ve druhé třídě jakosti.Je nám docela líto vyhazovat na smetiště jinak celkem kvalitní velké keramické nádoby,kvůli glazuram,nebo nějaké nerovnosti.A to je případ i čtyřlitrového kameninového kastrolu.Při výpalu se mu prohnulo dno lehce dovnitř.Ale jinak je kastrol v pořádku,a kdo se dokáže ztotožnit s tímto estetickým nedostatkem,ten získá za přijatelný peníz velice hezký,praktický a působivý kastrol na uskladnění potravin.Lze použít v troubě.Vy si nějaké užití určitě pro něj najdete.

450,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Druhá jakost.Zboží druhé jakosti,je takový výrobek,který splňuje funkčnost,ale je na něm nějaký estetický,nebo technický problém,který ale nebrání jemu užití.Zboží druhé jakosti je k dispozici pouze v omezeném množství.

Jak je to se zárukou?
Stejně jako u ostatních nákupů, můžete zakoupenou věc vrátit do 14 dnů. Záruka je poskytnuta standardní dvouletá. Nezapomeňte, pro případ reklamace, na uschování pokladního dokladu. Jeho předložení, vám průběh reklamace usnadní.

Nový produkt

Mohlo by vás také zajímat

Webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.