• -50,00 Kč

Sádlák 2 litry s víčkem

Sádlák 2 litry s víčkem. Hojně používaný a objemově praktický kameninový kastrol,který díky své velikosti se vejde do každé chladničky. Vhodný k nakládání  a uskladňování masa sádla i zeleniny. A pokud máte dobrý sklep,tak na uskladnění potravin,neznám nic lepšího.Zkoušeli jsme v něm udělat i utopence a opravdu dobrý.Nevím, čím to je, ale ta kamenina má něco do sebe.Naše babička  rozdělává v kameninové nádobě zase šlehačku, a říká,že se ten kameninový hrnek nedá ničim nahradit.....Tomu se asi říká zkušenost.

Velký výběr kameninových sádláků s víkem všech velikostí a objemů, přímo od pece,a právě teď tady. Tradiční keramická ručně točený keramický kastrol s víčkem na maso sádlo nebo škvarky. Rozměr:Výška 13cm Sirka 18cm.+uši.

Více sádláků zde:

430,00 Kč
S DPH
480,00 Kč Sleva 50,00 Kč
Počet
Skladem

 Sádláky,kastroly,nás doprovází,od nepaměti.Slouží k uchování potravin a díky své stabilní teplotě,setrvačnosti,jsou dodnes nenahraditelnými pomocníky v kuchyni.Kamenina se v dnešní době plastů stává důležitým a originálním prvkem v každém moderním prostoru.Vysoký podíl ruční práce,z ní vytváří originální a důležitou součást lidského života........

0004380200401

Mohlo by vás také zajímat

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: