Mísa čtverec.24 -24 cm.

Mísa čtvercová,hnědá glazura čtvecovitého tvaru s dírkou na dně,na odvod vody,Je to taková naše popelka,vypadá nenápadně,ale po osázení se její krása ukáže v plné parádě.Nenápadná,hnědá glazura,dá vyniknout záplavě barevných květin,kdy velká a hluboká mísa se svým čtvercovým tvarem,má v sobě dostatek místa,pro všechny běžné druhy květin.Velice vhodné třeba na schodiště,ale hlavně vypadá dobře v otevřeném prostoru.Mísa je mrazuvzdorná,a velice dobře se udržuje.

320,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Kvalitní čtverová mísa.

Hluboká kameninová mísa zaujme tvarem ale hlavně svoji hloubkou.Velice dobré složení keramické hmoty a vysoké vypalovací teploty,jsou zárukou dobrých výsledků při pěstování rostlin díky silné a kvalitní glazuře snadnou a jednoduchou ůdržbu,a zaručují kvalitu keramiky při mrazech.Mísa je mrazuvzdorná.

Páleno na téměř 1100 stupnů. Garantujeme Vám že i po letech používání bude mísa jako nová,a to díky poctivosti Českého hrnčířského řemesla.

Mohlo by vás také zajímat

Webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.