• Sleva!
  • -30,00 Kč

Květník 16 cm.

Květník prům.16 cm.

Mrazuvzdorná keramika(kamenina) pro vaši pěstební činnost. V keramických květnících se rostlinam daří,díky osvědčenému složení keramické hmoty,vyzkoušeným vypalovacím teplotam,rostliny mohou dýchat,mají v něm přirozené mikroklima,a hlavně podobné prostředí jako v přírodě venku. Květník nezatěžuje přírodu jako plast.Květináč keramický rytý o půměru 16cm ozdobý každou chalupu,byt nebo prostor zahrady. Prodáváme bez podmisky.

Vhodná podmiska zde:

Klady a zápory keramiky proti plastu:

Plast ver.Keramika

Plasty:

  • Nízká hmotnost+ snadná manipulace(I když větší hmotnost je někdy lepší,květník ve větru nepadá.Nakonec s ním neběháte každý den) 
  • Nepropustost    - (To je vážné mínus,kořenový systém nemůže dýchat,a kořenový systém uhnívá)
  •  Levná výroba- + To se odráží i na koncové ceně,plasty jsou levnější,I když se v poslední době cena srovnává.
  • Estetická hodnota:-  + Ta je srovnatelná s keramickým květníkem,když je dobře udělaný.
  • Ekologická zátěž   - Když končí životnost plastového květníku, je problém kam s ním.Najspíš do tříděného odpadu,kdy je  s ním další práce,a ve finále jeho ekologická stopa je velice silná.Keramika je součást přírody,a když jí nechceme,tak              její likvidace je snadná,a nikterak nezatěžuje přírodu.

Snažil jsem se v několika bodech shrnout klady a zápory keramiky a plastu.Ale samozřejmě se rozhudujte vašim vkusem,ale hlavně srdcem.

        

       

135,00 Kč
S DPH
165,00 Kč Sleva 30,00 Kč
Počet
Skladem

Květináč keramický rytý o půměru 16cm. keramický a mrazuvzdorný.Díky unikátnímu složení vypalovací hmoty,se rostlinam neobyčejně daří.Květník udržuje  ideální vlhkost,a rostliny v nich díky tomu neuhnívají jako v plastu.Ručně točená keramika pálena na velmi vysokou teplotu.Máme i velký výběr podmisek.Díky optimálnímu složení keramické hmoty rostliny kvetou a zdravě rostou..Udržuje optimální vlhkost a mikroklima.

Mohlo by vás také zajímat

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: