• -50,00 Kč

Petrželák 20-21cm glazovaný

Petrželák 20-21cm gazovaný

Ručně točený a praktický do bytu i na ven. vhodný k pěstování jahod,bylinek.kvalitní česká pěstební keramiky pro hoby,a profesionály.Díky unikátnímu složení keramické hlíny,vysokým vypalovacím a umu českých keramiků se bude vašim rostlinam v naší pěstební keramice,a petrželáku zvláště dařit.Velký výběr keramických petrželáků a jahoďáků.Kvalitní české květináče s kapsamy na pěstování  nejen celoročních  jahod,nebo bylinek.Na chalupu nebo bytu.Zkuste a uvidíte.(petrželák je bez podmisky.)

Podmiska zde:435,00 Kč
S DPH
485,00 Kč Sleva 50,00 Kč
Počet
Skladem

 

Security policy

 

Delivery policy

 

Return policy

Petrželák 20-21cm gazovaný

 ručně točený a velmi praktický do bytu i na ven. vhodný k pěstování jahod,bylinek,a pod......

Péče o jahody na balkoně

  
Jahody pravidelně zaléváme a přihnojujeme. Povrch zeminy pravidelně kypříme. Šlahouny, které vyrostou po červnové sklizni a na nichž pak rostliny bohatě plodí až do podzimu, necháme buď volně splývat, nebo je vyvážeme vzhůru na podpěry. Počátkem října vyštípneme květy a drobné zelené plody, které by nedozrály. Po sklizni šlahouny ořežeme.

Přezimování balkonových jahod

  
Z balkonů a teras truhlíky uklidíme na zimu jahody do světlé bezmrazé místnosti, kde teplota nemá překročit 4°C. Zeminu udržujeme stále mírně vlhkou. V březnu následujícího roku vyneseme truhlíky opět na balkon nebo terasu. Rostliny očistíme od suchách a poškozených listů, povrch země zkypříme a jahody zalejeme.

Mohlo by vás také zajímat

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: