Květník kočička

Květník, nebo spíš obal na květináč ,ručně točený, s Kočičkou prům. 12-14cm ,vysoký cca 16cm.Je to zvláštní,jak ta keramická kočička vykukuje s pod květiny. Obal z keramiky s kočkou se hodí do každého prostoru ale nejlépe je mu na chalupě za oknem.Dovnitř i ven.a kameninový obal může sloužit i jako podmiska.Do našich obalů se dává květina i s květníkem.

280,00 Kč
S DPH
Počet
Dočasně vyprodáno


Nádoba květníku s propracovanou hlavou vykukující kočičky.Šibalsky schovaná kočka,za uchem keramického květníku,spolu s kvalitní kameninovou nádobou,to je obal na květiny.Je to ozdoba každého parapetu nebo okna.

Obrovský výběr obalů na květiny, s vykukující kočičkou.Kvalitní mrazuvzdorný keramický obal na květiny ve tvaru kočky.

Zdůrazňujeme, je výrobek točený na kruhu a výroba probíhá ručně, takže proto ty rozměry cca. Množí se nám dotazy na třeba dva stejné výrobky.Snažíme se, ale absolutně identické nikdy nebudou, a ani nemohou. Jde opravdu pouze o kreativitu a šikovnost keramika. Práce s hlínou nás baví, a  snažíme se neopakovat., Doufáme, že naše výrobky budou mít duši, a chtěli bychom aby si našly místo i u Vás a potěšily vaše blízké.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.