• Sleva!

Zvonek vyřezávaný.

Sleva-Pro vaši vánoční radost......

Zvonek vyřezávaný,vánoční,keramický.Náš keramik rozjel výrobu zvonků,fakt ve velkém,a udělal jich spoustu,ale každý trochu jiný.A všechny řemeslně perfektní..Byl jsem z něho trochu nešťastný z toho našeho keramika.Je to opravdu kreativní člověk, a sedět a  vyřezávat pořád dokola jeden motiv,to mu nejde.A tak jsme se rozhodli,že je dáme na shop,dohromady,jako zvonky.Představu podle fota máte,tvar zvonku a velikost je stejná, zní všechny krásně, překvapení to bude i pro vás, jaký motiv zvonku vám přijde.Ale bude určitě spokojeni.Jsou všechny opravdu krásný.

Cena je za jeden zvonek,foto je ilustrační,ale pro vás vybereme ten nejkrásnější.

180,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Zvony vám přinesou peníze

Kouzelnou moc mají na Štědrý den i zvony. Vyrazte ven před půlnocí a poslechněte si, jak se zvoní na půlnoční mši. Zvuk zvonů má totiž v tuto noc moc dovést toho, kdo je slyší, k pokladu a pohádkovému bohatství. Tak to nepodceňujte.

Zvonění zvonků a rolniček bylo kdysi nesmírně oblíbené a vy můžete tento zvyk přivést zpátky k životu tím, že ověsíte cingrlátky a rolničkami celý dům, a taky sebe. Jejich tichoučké cinkání odpuzuje zlé duše a zajistí klidný průběh svátků.

logo_prozeny.svg

Mohlo by vás také zajímat

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: