Aromalampa s motivem levandule

Aromalampa s motivem levandule.Hluboká miska,ručně malovaná levandule,snadno omyvatelná, to jsou přednosti naší aromalampy.

Jak používat aromaterapii ve svůj prospěch

Aromaterapie, pokud do ní proniknete a naučíte se rozumět jejím principům, je úžasná věda, která dokáže člověku výrazně pomoct v mnoha životních situacích. Používá-li se s pokorou i respektem k přírodním zdrojům a bereme-li v potaz jejich sílu, je velmi obohacující a prospěšná.

Studovat její zákony se vyplatí nejen vám, ale také vašemu okolí. Bezpečná aromaterapie totiž člověka obohacuje a poskytuje mu jinou dimenzi práce s přírodními zdroji. Naučí vás je chránit a vyhledávat je pouze tehdy, když je opravdu potřebujete. Používat esenciální oleje, znát jejich kvalitu, sílu a to, jak spolu vzájemně pracují, je totiž velmi obohacující.

Pokud s aromaterapií a esenciálními oleji začínáte, nebojte se kontaktovat aromaterapeuta s patřičným vzděláním, který vám poradí s bezpečným používáním.

295,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Velice hezká a něžná aromalampa s motivem levandule,hlubokou mističkou na vonný olej.Vůně podporují naše emocionální a dušvní síly, které jsou nepřímo spojeny i s fyzickou aktivitou.Česká aromalampa levandule,na jednu svíčku,vyvolá v duši klid a mír.Armaterapie a světlo čajovky uklidňuje i heperaktivní osoby.Aromka s hlubokou mističkou.

Historie aromaterapie

Počátky aromaterapie lze nalézt již ve starověkém Egyptě asi 3000 let př. n. l., kdy se hojně užívaly nasycené oleje a aromatické masti k léčení. V této době však ještě nebyly známy esenciální oleje, aromatické masti a oleje se získávaly tak, že se vonná rostlina nechala macerovat v oleji či tuku několik dní na slunci a olej nasákl jejími vonnými látkami. V Egyptě se tyto masti používali k balzamování, koupelím a masážím. Nevíce oblíbený byl cedrový olej, myrha, kadidlo a skořice.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: