Aromalampa velká přírodní

Velká aromalampa s velkou mističkou na vodu a vonný olejíček. Naprosto bezpečná a velmi propracovaná aromalampa bude v bytě nebo na chalupě působit jako součást vašeho bydlení,vkusu a podtrhne i vaši osobnost.Velice kvalitní česká práce.ale je vidět, že pan keramik umí.

325,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Velmi důležité je správné dávkování éterických olejů do aromalampy. Jako i v mnoha jiných případech zde platí, že méně bývá více. Zpravidla postačí 1–2 kapky na 5 m2 prostoru. Obecně máme tendence k předávkování. Tato chyba vzniká i díky faktu, že po asi 15 minutách přestáváme vůně vnímat. Máme pocit, že vůně vyprchala a stále přidáváme éterické oleje. V tomto směru je dobré řídit se přírodou, například při pobytu v lese je intenzita vůně také na prahu vnímatelnosti, ale přesto působí.Velká aromalampa,z keramické hmoty,s hlubokým kalíškem na voňavý olejíček,je to co mi chybělo ke zdraví. Přírodní aromalampa na čajovou svíčku mne uklidňuje

Po každém použití se doporučuje aromalampu omýt mýdlem a nakonec opláchnout octem ředěným s vodou o poměru 1:4, což zabrání usazování vodního kamene.

Hořící aromalampu je třeba umísťovat na bezpečné místo mimo dosah dětí a neměla by se nechávat bez dozoru. V dětských pokojích, nemocnicích a jiných prostorách, kde není vhodné používat otevřený oheň, lze zvolit elektrickou variantu aromalampy, difuzér nebo jiný způsob odpařování.

Zdroj:Česká aromaterapeutická společnost.

Vůně přímo spouštějí emocionální reakce - radost, náklonnost, smutek, dokáží sexuálně a eroticky naladit. Náš mozek ze všech vjemů právě vůni vyhodnocuje nejrychleji (nejedná se o rychlost příjmu, ale zpracování), s čichovými nervy je pevně propojena jeho intelektuální a analytická část.

Mohlo by vás také zajímat

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: