Aromalampa kulatá okno

Jak používat aromaterapii ve svůj prospěch

Aromaterapie, pokud do ní proniknete a naučíte se rozumět jejím principům, je úžasná věda, která dokáže člověku výrazně pomoct v mnoha životních situacích. Používá-li se s pokorou i respektem k přírodním zdrojům a bereme-li v potaz jejich sílu, je velmi obohacující a prospěšná.

Studovat její zákony se vyplatí nejen vám, ale také vašemu okolí. Bezpečná aromaterapie totiž člověka obohacuje a poskytuje mu jinou dimenzi práce s přírodními zdroji. Naučí vás je chránit a vyhledávat je pouze tehdy, když je opravdu potřebujete. Používat esenciální oleje, znát jejich kvalitu, sílu a to, jak spolu vzájemně pracují, je totiž velmi obohacující.

Pokud s aromaterapií a esenciálními oleji začínáte, nebojte se kontaktovat aromaterapeuta s patřičným vzděláním, který vám poradí s bezpečným používáním. Aromka s vekou mističkou na vůni,takže vydrží po celou dobu hoření čajovky. Je to práce jedné z nejzkušenějších a nejšikovnějších našich točířek. Musim akorát říct: Zaplať pánbu za ni.

280,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Vůně z aromalampy přímo spouštějí emocionální reakce - radost, náklonnost, smutek, dokáží sexuálně a eroticky naladit. Náš mozek ze všech vjemů právě vůni vyhodnocuje nejrychleji (nejedná se o rychlost příjmu, ale zpracování), s čichovými nervy je pevně propojena jeho intelektuální a analytická část. Keramické aromalampy nebo lampičky na vonný olej, aromaterapie vhodná při léčení alergii,stresu nebo různých strachů.Hezké,aromky,s hlubokou mističkou uklidňují

Mohlo by vás také zajímat