Aromalampa štíhlá okno keramická

Aromalampa štíhlá okno.Vždy,když ji zapálím,naběhne mne fantazie o nějakém příběhu,,co se asi za tím okénkem stalo,a hezky se mi sní.až obvykle usnu. Aromalampa s velmi hlubokou mističkou na olej.Ručně točená s velkým podílem kreativity a šikovnosti našich točířek. Inu, kdo tohle koupí,neprohloupí.

330,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Aromalampa s oknem.Kvalitní keramická aromalampička s hlubokou mističkou na voňavý olej.Aromalampa která ve vás probouzí fantazii a vůně uvolnění.navozuje pocit klidu a bezpečí.Nebojte se investovat do aromaterapie, vložená investice se vám bohatě vrátí na duševní a potažmo fyzické pohodě.

Jak používat aromaterapii ve svůj prospěch

Aromaterapie, pokud do ní proniknete a naučíte se rozumět jejím principům, je úžasná věda, která dokáže člověku výrazně pomoct v mnoha životních situacích. Používá-li se s pokorou i respektem k přírodním zdrojům a bereme-li v potaz jejich sílu, je velmi obohacující a prospěšná.

Studovat její zákony se vyplatí nejen vám, ale také vašemu okolí. Bezpečná aromaterapie totiž člověka obohacuje a poskytuje mu jinou dimenzi práce s přírodními zdroji. Naučí vás je chránit a vyhledávat je pouze tehdy, když je opravdu potřebujete. Používat esenciální oleje, znát jejich kvalitu, sílu a to, jak spolu vzájemně pracují, je totiž velmi obohacující.

Pokud s aromaterapií a esenciálními oleji začínáte, nebojte se kontaktovat aromaterapeuta s patřičným vzděláním, který vám poradí s bezpečným používáním.