Pec na jablko

Originální pec nejen na  jablka,ale i hrušky, rozinky švestky, která Vám za málo peněz vytvoří velkou voňavou pohodu v rodině.Provoňte svůj domov originální vůní.Překvapilo mě jak rum se skořicí,hřebíčkem  na jablku voní.Záleží jenom na vaší fantazii.A hlavně, vše je přírodní ovoce které opečené chutná.Děti ho milují.Mne ta vůně uklidňuje a vím,že se blíží zimní čas klidu.

V zimním sychravém počasí určitě oceníte keramickou pícku na jablka.

Keramická pec na pečení jablek,a ovoce všeobecně, provoní váš byt,a vytvoří sváteční atmosféru a duševní pohodu.vůně skořice,jablíčka s kapkou rumu,nasajete do sebe sváteční vánoční atmosféru

458,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem


1. Jablko rozkrojte na půl a můžete,ale nemusíte  nakrájet na kousky. Naše pícky umožňují vložit jablko do mističky i celé.Já osobně ho neloupu,ta vůně je i ve slupce.


2.
 Podlijte jablko trochou vody a přidejte ingredience podle chuti. Hodí se například oříšky, rozinky, skořice, hřebíček, badyán nebo perníkové koření. Směs můžete také osladit medem nebo třeba skořicovým cukrem. K alkoholické variantě přilijte ještě trochu rumu.

3. Pec přiklopte pokličkou a vložte větší čajovou svíčku. Peče se třicet až šedesát minut. Jablíčka pak jsou dostatečně měkká a příjemně nasládlá. Naše pece mají otvory ve víčku, tak není třeba odklápět víčka. Osobně si myslím,že to upečené jablko je přidaná hodnota,děti ho milují.Ale primárně je to hlavně vůně,která provoní celý byt nebo chalupu.Jakmile se dny zkrátí a nastává zima,u nás pec na jablko jede.A o adventu ani nemluvím

 Pec keramická na jablko provoní byt ,chalupu.a když v pícce na jablko,zapálím čajové svíce,příjemná vánoční vůně jablka,rumu a skořice  provoní celou chalupu.

Mohlo by vás také zajímat

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: