aromalampa s ouškem bílá

Aromalampa s hlubokou mističkou na vonné oleje.Bytelná a bezpečná aromalampa která udělá radost všem milovníkům vůní a příjemné léčivé voňavé pohody.Určitě s ní uděláte i radost svým přátelům.Ručně točená keramická aromalampa na vonné oleje pro vytvoření vánoční pohody,klidu a voňavého bytu,chalupy.

195,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Jak používat aromaterapii ve svůj prospěch

Aromaterapie, pokud do ní proniknete a naučíte se rozumět jejím principům, je úžasná věda, která dokáže člověku výrazně pomoct v mnoha životních situacích. Používá-li se s pokorou i respektem k přírodním zdrojům a bereme-li v potaz jejich sílu, je velmi obohacující a prospěšná.

Studovat její zákony se vyplatí nejen vám, ale také vašemu okolí. Bezpečná aromaterapie totiž člověka obohacuje a poskytuje mu jinou dimenzi práce s přírodními zdroji. Naučí vás je chránit a vyhledávat je pouze tehdy, když je opravdu potřebujete. Používat esenciální oleje, znát jejich kvalitu, sílu a to, jak spolu vzájemně pracují, je totiž velmi obohacující.

Pokud s aromaterapií a esenciálními oleji začínáte, nebojte se kontaktovat aromaterapeuta s patřičným vzděláním, který vám poradí s bezpečným používáním.

Mohlo by vás také zajímat

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.