Pec na jablko

Nové

 Vánoční pícka .Originální pec nejen na  jablka,ale i hrušky, rozinky švestky, která Vám za málo peněz vytvoří velkou pohodu v rodině.Provoňte svůj byt,chalupu originální vůní.Překvapilo mě jak rum se skořicí,hřebíčkem  na jablku voní.Záleží jenom na vaší fantazii.A hlavně, vše je přírodní ovoce které opečené chutná.Děti ho milují.Mne ta vůně uklidňuje a vím,že se blíží zimní čas klidu.

Více informací

Upozornění: poslední kus skladem!

335Kč

Více informací

Jak pec funguje

1. Jablko rozkrojte na půl a můžete,ale nemusíte  nakrájet na kousky. Naše pícky umožňují vložit jablko do mističky i celé.Já osobně ho neloupu,ta vůně je i ve slupce.


2.
 Podlijte jablko trochou vody a přidejte ingredience podle chuti. Hodí se například oříšky, rozinky, skořice, hřebíček, badyán nebo perníkové koření. Směs můžete také osladit medem nebo třeba skořicovým cukrem. K alkoholické variantě přilijte ještě trochu rumu.

3. Pec přiklopte pokličkou a vložte větší čajovou svíčku. Peče se třicet až šedesát minut. Jablíčka pak jsou dostatečně měkká a příjemně nasládlá. Naše pece mají otvory ve víčku, tak není třeba odklápět víčka. Osobně si myslím,že to upečené jablko je přidaná hodnota,děti ho milují.Ale primárně je to hlavně vůně,která provoní celý byt nebo chalupu.Jakmile se dny zkrátí a nastává zima,u nás pec na jablko jede.A o adventu ani nemluvím

 

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 dalších produktů ve stejné kategorii: