Zadělávací mísa motiv Květy.

Zadělávací mísa motiv květy 3 litry.Česká zadělávačka..(průměr.30cm,Výška 10cm).Práce našich Jihočeských točířů a malířek.Pro naše české kuchařky.Kvalitní keramika je základem této malované mísy s motivem květů.Nakonec modré květy,to je motiv jihočeského kraje kolem Českých Budějovic.Právě tam je ta líheň nejlepších českých keramiků.

680,00 Kč
S DPH
Počet
Dočasně vyprodáno

Jihočeská Keramika,kamenina. Zkuste si zadělat těsto v české kameninové zadělávačce.Uvidíte, jak to jde lehce. výhodou je tepelná setrvačnost, a teplota příliš při kynutí nekolísá. Hodí se i na servírování, třeba knedlíků, ovoce nebo masa. A ůdržba také není příliš náročná. Snese myčku a dokonce se v ní dá i péci..Inu naše babky věděli proč právě kameninovou misku.

Lidé se Nás často ptají,zda se se v takto malovaných formách dá péci. Samozřejmě dá. Všechny naše formy mají  hygienické atesty.  Naše Kamenina - keramika a samozřejmě i barvy jsou páleny minimálně na 1100 stupnů.Jsou naprosto bezpečné, a osvědčené více jak stoletou historii výroby této keramiky. Pokud chcete obdarovat někoho z ciziny typicky českým  (teda kromě piva ),určitě sáhněte po Naší jihočeské keramice. Právě v ní se odráží česká šikovnost i historie této krásné země.