Anděl a kulatá aromalampa.

Relaxační dvojka,anděl a aromalampa.Myslím, že to celkem spolu dobře funguje.Duchovní rozměr anděla,na jednu svíčku,kdy plamen svíce anděla nás očišťuje od všech duchovních nánosů a balastu který se na nás nabaluje v průběhu dne.A v neposlední řadě,nám pomůže příjemná vůně s aromalampy,která nás posune svojí vůní dál,po cestičkách myšlenek.Já si myslím,že za zamyšlení tahle dvojka určitě stojí.....

890,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Kdopak jsou a kdo mohou asi Být?

Je několik teorií, ale co dát přednost praxi? Budeme je nazývat andílci, je to hezký název pro tuto skupinu bytostí, která vám je opravdu nejblíže.
Jsou to kamarádi,kteří si s vámi hráli už od kolébky, jen si to nepamatujete, když je vám smutno jsou tu pro vás, když je vám veselo jsou s Vámi.
Prostě nejlepší kamarádi navždy

Zkusme se na chvíli zastavit, jen na malou chvíli, zavřete oči nebo jen jedno
a promluvte na něj, takové to „ahoj můj Andílku“. Komunikace může být z počátku jednostranná, ale pokud potřebujete s něčím pomoct, řekněte si o pomoc, pokud se to tak může stát, pomůže vám. Bude rád,že jste si s ním zase začali povídat.
a hlavně jak to u nás chodí, vždy když něco chceme, poprosíme a poděkujeme.
Také pamatujte, pokud se vám nesplní vždy oč žádáte, je to občas pro vás do budoucna lepší

Zdroj:Andělská čísla.

Mohlo by vás také zajímat

Webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.