Řepa sušená 50gr.

V dnešní době zbytečně opomíjená zelenina.Sušená řepa od Nás je vyrobena pro vás z toho co nám naše země nabízí. Je vyrobena s co největší pečlivostí,za přísných hygienických podmínek.Nemusíme jenom koukat přes plot k sousedům, ale i my u nás v čechách dovedeme vyrobit zdravé a chutné potraviny.A hlavně z toho,co nám roste za humny.Bez kozervantů! Záruční doba min 6 měsíců.

40,00 Kč
S DPH
Počet
Dočasně vyprodáno

Velkou výhodou naší sušené řepy,je to, že je sušena do 65 stupnů, takže neztrácí pro tělo prospěšné látky.A další nezanedbatelnou výhodou sušené řepy je to, že při sušení je výtěžnost necelých 6 procent. To znamená, že jestliže sníte 80 gramů sušené řepy,to je jako téměř půl kila syrové řepy,a tím do sebe dostanete tolik zdraví prospěšných látek. A můžete mi věřit, že půl kila syrové řepy nesníte.

Vhodné i k aranžování ale hlavně k přímé spotřebě.Bez konzervantů a cukrů.

Hmotnost sáčku 50gr.

Období nastupujícího podzimu a teplotních výkyvů často prověří naši imunitu. Při prvních příznacích nachlazení saháme většinou po citrónech a přitom by mnohdy stačilo zaměřit svůj zrak na tuto krásou sice neoplývající zeleninu, ale o to víc vhodnou v našich zeměpisných šířkách k posílení celého organizmu.

Červená řepa

je vysoce zásaditá a jako taková je schopna potlačovat nejen viry a bakterie, ale účinně nám pomáhá bojovat s často rozšířenými mykózami. Je-li správně pěstována, obsahuje dostatek selenu a dalších minerálů, a tak se stává přímo zásobárnou přírodních látek prospěšných našemu tělu a též i bránících vzniku rakoviny.

Červená řepa zbavuje mozek jedovatých kovů, například hliníku. Je kvalitním zdrojem kyseliny listové, vitamínu C a zejména draslíku, který upravuje srdeční činnost, udržuje normální krevní tlak a napomáhá správné činnosti nervové soustavy. Poskytuje tělu křemík, který posiluje kosti,

Červená řepa

 • podporuje peristaltiku střeva, čímž odstraňuje zácpu
 • podporuje činnost žaludku a žlučníku
 • odstraňuje z těla jedovaté látky
 • vytváří vazivové tkáně
 • zesiluje stěny cév
 • zlepšuje využití bílkovin
 • zajišťuje duševní pohodu
 • zpevňuje pokožku
 • napomáhá při alergiích
 • aktivuje tvorbu červených krvinek
 • má kladný vliv na revma
 • je cenným pomocníkem v boji proti mykózám

Myslím si, že červená řepa je v našich krajích nedoceněna. Mnoho lidí ji na trhu míjí bez povšimnutí a je to škoda, protože její častá konzumace v jakékoliv podobě je v mnoha směrech prospěšnější než velké dávky vitamínových či jiných potravinových doplňků. Holt má smůlu,že ji nedoprovází masivní reklama farmaceutické loby. To by pro ně bylo příliš prosté a hlavně levné. Ale nehledejme za těmito zdroji našeho zdraví zázraky.

SUŠENÁ ČERVENÁ ŘEPA 100% přírodní česká červená řepa, usušená v Beskydech. Bez soli a oleje, bez éček a konzervantů. Nesířená. Popis: 100 % přírodní sušená červená řepa je skvělou zimní zásobárnou vitaminů a minerálních látek. Zejména draslíku, zinku, jodu, železa, vápníku, hořčíku, selenu a vitaminů B, C a provitaminu A. Pokrmy z červené řepy zlepšují trávení a mají blahodárný vliv na celý organismus. Šetrně sušená červená řepa ve své nejčistší formě uchovává veškeré vitamíny a minerály. Složení: 100 % sušená červená řepa, plátky Obsah: 30 g Země původu: Česká republika Způsob využití: Plátky červené řepy jsou vhodné jako zdravá svačinka, pro děti i dospělé. Dále je výborná např. k vínu jako chipsy, k sýrům, do polévek a salátů, k pečeným masům a minutkám. Využití má sušená řepa ve studené i teplé kuchyni.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.