Sádlák dva litry vysoký s víčkem

Sádlák-keramická nádoba, hnědá glazura objem dva litry,dvěma oušky a víčkem,takový spíše retro kousek, který se hodí na vše co potřebuji v kuchyni uskladnit.Je šikovný díky nejen díky víčku,ale i snadno omyvatelné glazuře.Hodí se na sádlo,škvarky,alei třeba na med.Tyhle nádoby jsou nadčasové,a prověřeny časem.Oni vůbec sádláky o malém objemu se hodí nejen v kuchyni neustále.Naše bába třeba do kameniny dává a šlehá smetanu.....a věřte,nevěřte ta smetana je lepší a chutnější.

320,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Sádlák dvoulitrový keramický s víčkem, na maso sádlo nebo škvarky od českých keramiků.Kvalita a fortelnost našich předků,to je i jistota české kvality pro naši současnost.Nositelem této tradice a fortelnosti,je nádoba na sádlo,maso utopence o objemu dva litry s víčkem.Kvalitní glazura,a sympatické víčko,dělají z této kameninové nádoby nepostradatelného pomocníka v každé domácnosti.

Mohlo by vás také zajímat

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.