Trpaslík zahradní dekorace s lucernou-40 cm

Zahradní dekorace trpaslík s lucernou, o výšce cca 40cm z kvalitní šamotové keramické a mrazuvzdorné hlíny. Trpaslík ,zahradní dekorace vysochaná z kusu hlíny,tedy žádné prefabrikovaná a průmyslově vyrobená postava zahradního skřeta.Tenhle zahradní keramický trpaslík,je zpracovaný a vyrobený jedním z našich nejlepších keramiků.Co kus to je originál a  a zvláštní důraz je kladen na kvalitu zpracování a uměleckého cítění.Není to ten barevný,řvoucí kýčovitý bezduchý  trpaslík,ale zahradní trpaslík s velkou duší.Tohle je zahradní klasika,balancující mezi kýčem,a uměním.Vím, že mi namítnete, trpaslík je kýč.Tak tohle tedy rozhodně kýč není. Provedení,čas a energie vložená do této postavy, je na takové ůrovni,že figura zaujme každého znalce estetiky a keramiky zvláště.

A na závěr ještě jeden důležitý postřeh – nikdy nenahrazujte originál kopií, tak si totiž zaděláte na pravou kýčovitou atmosféru!

1 140,00 Kč
S DPH
Počet
Dočasně vyprodáno


Kde je hranice mezi uměním a nevkusem a lze vůbec definovat kýč? Ostatně, ani ti nejpovolanější, designéři, se nemohou shodnout na tom, co je hezké a co kýčovité, tak jak bychom se v tom měli vyznat my. Kýč cílí na nejniternější pudy a touží se zalíbit. Design je originální, kýč jen napodobuje.Ale tenhle zahradní dekorační trpaslík nenapodobuje,je svébytný originální a svůj.

Mohlo by vás také zajímat

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.