• -25,00 Kč

Květináč pruháč -20cm s podmiskou.

Praktický,omyvatelný a mrazuvzdorný celoglazovaný květináč,s glazovanou nepropustnou podmisku.Květináč, který zaujme na první pohled,a po jeho osázení, oceníte i jeho praktickou stránku.V keramice mohou květiny dýchat,a neuhnívají jako plastech,ale hlavně,kameninou šetříte přírodu,a nezatěžujete své okolí.Uhnívají vaše milované květiny, a nevíte kde děláte chybu?Tak budou nejspíše přemokřené,anebo v květníku kolísá teplota.A toto se v keramice nestane,neboť dochází k přirozenému odparu vody,a udržování stabilní teploty keramického květináče.Dejte květinám,co potřebují ke svému zdárnému růstu,odmění se vám svým květenstvím.

Vhodná podmiska zde:

295,00 Kč
S DPH
320,00 Kč Sleva 25,00 Kč
Počet
Dočasně vyprodáno

Téměř věčný,elegantní,hnědý,celoglazovaný květináč pruh,s kvalitní podmiskou.Užijte si krásu glazované zahradní keramiky.....

V jednoduchosti je síla,alespoň se to říká. A pruh,a zvlátě na keramickém květináči,nikdy z přízně pěstitelů nevyjde.Květináč,který Vám vydrží i v nepříznivém počasí,mrazu a dešti spolu s nepropustnou podmiskou.To je dvojka,na kterou nedají pěstitelé květin dopustit.

Mohlo by vás také zajímat

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: