• -30,00 Kč

Květináč 13cm část.glaz. s podmiskou

Kvalita za dobrou cenu!!!

Květník o průměru 13.cm s kameninovou podmiskou, částečně glazovaný.Roztomilý pologlazovaný květník s keramické hmoty,pálený na 1150stupňů.což ho svýma vlastnostma upřednostňuje před jinýma květníky, právě díky své nasákavosti, a tím pádem i mrazuvzdorností.Netvoří se na něm mapy,ze solí jako u levných květináčů Květinám se díky našemu unikátnímu složení keramické hlíny v květníku velice daří.Ale hlavně se v něm daří azalkam,petrklíčům,ale i maceškam. Je to taková kvalitní vesnická klasika za okno.

145,00 Kč
S DPH
175,00 Kč Ušetříte 30,00 Kč
Počet
Skladem

Jednoduchý,ale o to více užitečný částečně glazovaný květník s kvalitní kameninovou podmiskou,to je mrazuvzdorný keramický komplet na kvalitní pěstební výsadbu květin Unikátní kolekce pologlazovaných kameninových květníků odolávající mrazu,právě teď u nás za příznivé ceny,přímo od pece.Originální složení hlíny květníku podporuje růst květin ale hlavně jejich kondici a zdraví.....

Mohlo by vás také zajímat

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.