Keltský hrnek spirála, třičtvrtě litru rovný.

Keltský hrnek spirála třičtvrtě litru. Spirála sterý léčivý symbol keltů. velice kvalitní a bytelný hrnek. Kupodivu přes svou robusnost také velmi lehký. Inu, šikovné české ruce.(když už nás nikdo na e-shopu nepochválí). :-)

385,00 Kč
S DPH
Počet
Dočasně vyprodáno

A ještě něco ke spirálám a jejich účinkům:
Jde opět o keltský amulet. Měla by dávat energii, uzdravovat například některé orgány a měla by uklidňovat.Hrnek by měl změnit i molekulární strukturu obsahu. Každý si můžete zkusit, zda vám bude chutnat více voda,čaj, káva z hrnku kde je spirála, nebo obyčejný hrnek bez spirály. I když, ochuti tyto věci asi nebudou. (Přiznám se, zatím jsem to nezkoušel, ale chystám se na to.) Pamatujte, pokud amuletům věříte, mají lepší účinek. A já věřím,že léčí.
Energie keltské spirály regeneruje nemocné a poškozené lidské orgány, používá se proto k léčbě celé řady zdravotních problémů, jako jsou žlučové kameny, záněty ledvin, bolesti hlavy či pohybového ústrojí. Jak již bylo řečeno, keltskou spirálu můžeme nosit zavěšenou na koženém řemínku na krku, a to buď vpředu nebo na zádech. Vpředu aktivuje energetický systém čaker, vzadu pak střední akupunkturní dráhu, což je vhodné pro odstranění potíží spojených s páteří, hlavou, dutinami, očima, bolestmi zubů apod. Jedná se o preventivní zásah, který pomáhá celkově eliminovat potíže naznačeného druhu, ale jde i o léčebný prostředek, kdy nám tyto zářiče pomáhají nejen odstraňovat již nastalé zdravotní potíže, ale zbavují nás i případné bolesti.

Mohlo by vás také zajímat

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: