Kastrol chalupářský s víčkem, jeden litr

Kastrol Chalupářský na sádlo,škvarky, jeden litr keramický(kamenina) s víčkem.Je oblíbený na chalupě nejen na uskladnění potravin,ale i uchování teplého jídla,třeba v troubě.Je to výrobek, ze kterého jistota a poctivost v řemesle přímo sálá.Výroba tohoto staročeského kastrolu nejde ošidit,ani příliš zautomatizovat,a vždy tam zůstane velký podíl lidské práce.Slouží a vždy sloužil hlavně k uskladnění a přechovávání potravin.Jeho vysoké vypalovací teploty,složení kameninové hmoty,a tím pádem hygienická nazávadnost,ho předurčují k denímu používání v gastronomii.Ale jeho využítí je mnohem širší.Dokonce paní co si ho u nás koupila,v něm nechá naklíčit semínka,nebo v něm pěstují květiny.Ale vy pro něj využití určitě najdete.

Praktická.ale i hezká nejen dekorace na chalupu nebo chatu.

270,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Velice praktický a nadčasový staročeský hrnec z české kameniny. Vhodný na maso zeleninu, a vůbec potraviny. Lze i na kachlových kamnech přihřívat. Velice praktický a staletím ověřený kastrůlek s víčkem.

0004380010401

Mohlo by vás také zajímat

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.