Podkova ,Pro štěstí s čtyřlístkem.

Podkova pro štěstí s čtyřlístkem.Velká keramická podkova,která Vám přinese určitě štěstí.

95,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Síla čtyřlístku

Hledáte v trávě, ale stále nemůžete najít čtyřlístek? Jen samé trojlístky, které jsou mimochodem symbolem Irska. Proč tomu tak je? Když najdete čtyřlístek, pak se o vás říká, že máte štěstí. Je tomu skutečně tak, protože odborníci se shodují na tom, že na deset tisíc trojlístků se objevuje jeden čtyřlístek. A musíte uznat, že je to velké štěstí, když jej tedy najdete. K tomu se vztahuje legenda, která říká, že první čtyřlístek se objevil díky Evě. Ta si jej utrhla na památku, protože s Adamem museli rajskou zahradu opustit.

Čtyřlístek má čtyři lístky a jsou údajně symbolem pro čtyři živly – vodu, vzduch, oheň a zemi. Čtyři lístky jako čtyři roční období. Někdo také poukazuje na to, že čtyři listy – označuje naději, víru, štěstí a lásku. V minulosti lidé čtyřlístek dávali pod polštář, k oknu nebo pod práh domu. Věřilo se také, že když si pod polštář dala svobodná slečna čtyřlístek, ve snu viděla svého budoucího manžela.

Kdy přináší štěstí?

Není to však jednoduché s tím štěstím. Říká se totiž, že čtyřlístek přinese opravdu štěstí, ale jen a pouze tomu, kdo si jej sám najde a to náhodou nebo když vám jej dá někdo darem. Čtyřlístek si mohou dva lidé také rozpůlit, údajně, když oba sní svůj kousek, budou se milovat navždy. Můžete s jeho pomoci objevit poklad, rozvine ve vás sílu a talent, podpoří vytrvalost a mnoho dalšího

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.