forma na pečení Kočka

 Forma na pečení Kočka.Pečení v keramické Formě

České keramické formy. Vyrobeno českými keramiky. Forma z kameniny, objem asi 0,7litru.Kamenina vhodná k pečení. Velice hezká,odolná a spolehlivá.Ověřeno staletími.

Dejte průchod své fantazii a ozdobte si svou keramickou kočku.Záleží jen a jen na Vaší fantazii.Vaši nejblizší Vás budou milovat. Nebojte se, a pečte, Přinejmenším budete vědět co jíte.......

Forma keramická na pečení ve tvaru kočičky.Kvalitní forma na pečení kočka,která potěší každou cukrářku.Výrobcem je stará rodinná moravská manufaktura...

340,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Kočka.

Forma jednodílná, kameninová, páleno na 1150 stupňů.snese myčku, mikrovlnku,objem asi 1/3litru.Nechte se inspirovat svojí fantazii a upečte si něco dobrého ,ve formach od českých keramiků.Kamenina,to je tradice prověřená časem.Forma  keramická na pečení ve tvaru kočičky.Kvalitní forma na pečení kočka,která potěší každou cukrářku.Výrobcem je stará rodinná moravská manufaktura.

Pošlete nám svůj recept!

Formu vypálíme v troubě 10min,na 200 stupnů,(Důležité)!!!  Necháme vystydnout, vymastíme máslem, a vysypeme hrubou moukou.

ingredience:

2x žloutek (střední vajíčko),24 dkg.cukru. Utřít do pěny.Přidáme 2 polévkové lžíce oleje,2 polévkové lžíci vlažné vody, 30 dkg. polohrubé mouky,1/2 sáčku prášku do pečiva, nakonec přidáme sníh ze 2 bílků.

Pečeme cca 45-50 min.(dle typu trouby). Nejen vypadá dobře, ale i dobře chutná!!!!!!!

Irena.Chodsko.

 

 

 

 

Mohlo by vás také zajímat

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.