• Sleva!
  • -50,00 Kč

Soudek na maso 10 litrů zátěž

Desetilitrový soudek na nakládání masa,ten je tak akorát aby se vyplatilo udit.Vychází to tak,že jeden litr objemu je cca jedno kilo masa.Soudek má zátku,která se zalévá vodou a udržuje obsah soudku,masa,v naprosto hygienických podmínkach.A samozřejmě,keramická zátěž,je bonus navíc.Ano,tenhle soudek je ta správná nádoba na přípravu masa na uzení.

Výrobek našich Českých keramiků

Výška z deklem-36cm.

Bez deklu- 32cm.

Šířka - 28cm.+ 5cm na každé straně ucho.

840,00 Kč
S DPH
890,00 Kč Ušetříte 50,00 Kč
Počet
Skladem

Jaké maso si vybrat na grilování

Vy, co holdujete vepřovému masu, pro grilování si kupte krkovičku, kotletu či panenku. Z drůbežího masa se hodí na gril křidýlka, prsíčka a stehýnka. Hovězí není až tak oblíbené, ale grilovat můžete svíčkovou a nízký roštěnec, nicméně maso musí být opravdu kvalitní a i grilovat jej musíte na minutu přesně, aby nebylo moc tuhé nebo krvavé. Tloušťka vepřového masa by měla být 2 až 3 cm. Maso na grilování nenaklepávejte. Než jej začnete grilovat, maso vyndejte z lednice dostatečně dopředu. Maso solte těsně před přípravou. Osolené odležené maso nebudete mít tak šťavnaté. Milovníkům ryb doporučujeme grilovat pouze čerstvé ryby, protože ryby z mrazáku se vám budou rozpadat.

Marinády na grilování masa

Nakládání masa na grilování není složité, ale dodržet byste měli pár základních věcí. Příprava dobré marinády je cesta ke křehkému a šťavnatému masu. Základem marinády je olej, který je ochucený kořením. Doporučujeme použít olivový olej, čerstvý pepř a bylinky dle vaší chuti. Samozřejmě v obchodech najdete řadu již hotových marinád, ale není nic lepšího, než si ji připravit doma. Maso naložte den předem, minimálně však tři hodiny před samotným grilováním. Marinádu před grilováním z masa lehce setřete. Olej vám nebude kapat do grilu, nebude hořet a tím zabráníte vzniku rakovinotvorných látek.

Mohlo by vás také zajímat

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.