• Pouze online

Sádlák,,,Čekanka" 1.5litru,s víčkem.

Sádlák s motivem čekanky,modrý malovaný s víčkem na sádlo,utopence,nebo na škvarky. Ale může sloužit i jako krajáč na mléko nebo podmáslí.praktické malované víčko ochraňuje obsah nádoby,před znečištěním.Snese myčku nebo i mikrovlnku.Osvědčená a tradiční nádoba na potraviny a tekutiny z jižních čech.Jihočeští keramici jíž více než století vyrábějí malovanou keramiku s květinovým vzorem, z velmi kvalitní keramické hmoty a vypalují ji na velmi vysokou teplotu,takže je nejen dekorativní, hezká ale i praktická a bezpečná.

545,00 Kč
S DPH
Počet
Dočasně vyprodáno


Hrdějovická keramika funguje.Po dobách nejistot a turbuletních výkyvů se této malé manufaktury ujal člověk s nějakou vizí,a představou,kam by chtěl dojít.Stálo ho to hodně sil a nemalých i finančních prostředků.Zaměstnal několik nadšenců,kteří keramiku vyrábí srdcem,a snaží se tu kárku tradičniho keramického řemesla tlačit dále. Držme jim palce na této kostrbaté cestě.Obohacují a zpetřují náš život drobnostmi každodení potřeby které nám dělají radost.

Mohlo by vás také zajímat

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.