• -20,00 Kč

Mísa na květiny keramická 34cm

Cenová akce roku 2021

  Žardina,ručně zdobená, na květiny prům 34cm,výška 13cm,váha asi 3kg, mrazuvzdorná mísa s dírkou pro zdárný růst rostlin.Mrazuvzdorná ,velice dobře snáší i venkovní prostor, a to i v zimě. Na rozdíl od plastových se kamenina i když je těžší velice dobře přenáší,nepřevrací se ve větru je to stabilní kamenina, tuhá a nepraská jako plast,je ekologická.Velice estetická a praktická.V kombinaci s hnědou,nepropustnou keramickou podmiskou,vás osázená žardinka chytne za srdce.Dodáváme do vybraných obchodů v ČR,anebo zde, v našem E-shopu.

  • Díky unikátnímu složení keramiky,se květinam v keramické míse daří.
  • Je mrazuvzdorná a praktická
  • Máme i s velkou keramickou podmiskou
  • Keramická mísa-žardina je šetrná k životnímu prostředí.

Naše nejprodávanější mísa!

360,00 Kč
S DPH
380,00 Kč Ušetříte 20,00 Kč
Počet
Skladem

Velký výběr kvalitních mrazuvzdorných kameninových  mís a žardinek  různých velikostí a tvarů s podmiskou,rovnou od pece.Udělejte radost květinám,a nechte je vyrůst v kráse a kvalitě keramických misek a žardin.Naše keramika určitě uspokojí i ty nejnáročnější pěstitele,disainéry ,a milovníky keramiky,a tradic všeobecně.

Na všechny naše mísy,květníky, truhlíky, koše atd. máme podmisky.

Kamenina,materiál našich nádob na květiny.

 Kamenina,výrobní proces,který se dědí již několik generací v této hrnčířské rodině.Jedinečné je to, že všechny ingredience,potřebné k výrobě této unikátní kameniny se melou a míchají přímo na místě výroby keramické květinové nádoby.kamenina je světlý pórovitý střep s nasákavostí nejvýše 8 %. Po dvě generace se zkoušelo v této rodinné firmě složení hlíny,a teplota výpalu,aby se vytvořilo optimální prostředí pro růst rostlin.V levných plastech se obvykle rostlinam nedaří.Plast se rychle prohřívá,rostliny v něm díky teplotam na povrchu nádoby zasychají,nebo se snaží zachránit a shazují třeba listy nebo nedozrálé plody,kořeny jim v plastech uhnívají.Naše květinová nádoba a je jedno jestli květináč,koš nebo žardiniéra má ideální prostředí pro růst.Souvisí s tím samozřejmě hloubka,šířka,vlhkost a teplota keramické nádoby.Teplota výpalu kameninové nádoby je 1200 - 1250 °C. Při poklepu výrobek zvoní. Tento zvuk je současně důkazem kvality a odrazem mechanických vlastností ( tvrdost, pevnost). Nízká nasákavost umožňuje bezproblémové použití těchto výrobků jak v interiérech tak exteriérech.Výrobkům nevadí ani silné mrazy,mohou zůstat celoročně venku.Mohlo by vás také zajímat

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.