Stolní svítící betlém keramický s věží

Vánoční keramické betlémy výroba a prodej.Betlém keramický s věží na dvě čajové svíčky. Pro sváteční dny adventu.Svatá rodina v chlévě s oslíkem a mihotání živého světla(ohně)ze dvou čajovích svíček Vám vytvoří tu pravou vánoční náladu. A to vše v originální keramické kouli.Probuďte v sobě tu pravou vánoční náladu,zastavte se nebo alespoň zpomalte svůj životní běh počas adventu.České vánoce od českých keramiků,užijte si je.

795,00 Kč
S DPH
Počet
Dočasně vyprodáno

 

Security policy

 

Delivery policy

 

Return policy

Vyrábime a prodáváme Betlémy keramické s věží na dvě čajové svíčky. Pro sváteční dny adventu. Zapálené svíčky v našem betlémě vyvolají sváteční atmosféru po celý adventní čas. Věřím, že i vnáší do rodin klid a mír,Betlémské světlo a usmiřuje všechny generace.Osvětlený stolní keramický betlém s věží,na dvě svíčky,pod vánoční stromek nebo na stůl.Osvícené jesličky s Marii,Josefem a oslíkem,vytvoři vánoční náladu

Vánoce – narození Ježíška

Krásná , nejen česká tradice.

Ježíšek se narodil podle biblického příběhu v městě Betlémě, kam ze svého domova v Nazaretu odešli jeho rodiče Marie a Josef. Na dlouhou cestu se vydali, protože římský císař vyhlásil sčítání lidu. Aby sčítání proběhlo v pořádku, musel se každý hlásit ve městě, z kterého pocházel. V Betlémě nebyl té noci, kdy Josef s Marií došli, jediný volný nocleh a proto se uchýlili do salaše, kde také Maria porodila svého syna Ježíše. Tam ho uložila do jesliček, které sloužily ke krmení dobytka.

Jako první se o narození Ježíše dozvěděli pastýři, kterým se zjevil anděl a zvěstoval, že se narodil Spasitel. Pastýři se hned vydali na cestu, aby se novému králi poklonili. Z východu se s cennými dary vydali také tři mudrcové, kterým cestu ukazovala jasně zářící hvězda. Oni mudrcové byli tři králové a mezi dary, které Ježíškovi nesli bylo zlato, kadidlo a myrha. O narození budoucího krále se dozvěděl i král Herodes. Ze strachu o svůj trůn, nechal okamžitě zavraždit všechny chlapce do dvou let narozené v betlémě. Josefovi a Marii se spolu s Ježíškem podařilo uprchnout do Egypta, odkud se vrátili zpět až po smrti Heroda.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: