• Nové

Slunce a měsíc plastika na zeď

Slunce a měsíc již miliony let dohlíží a pozoruje naše životy,magický jas nočního svitu měsíce ovlivňuje naše životy,nálady jako příliv moře,a naděje slunce každého nového dne který rozzáří naše životy,a starosti i radosti. A tak proč si tyto dva průvodce našimi životy nepřipomínat ve formě velice povedených plastik s možností velice jednoduchého pověšení na zeď vašeho domu nebo chalupy,které zaujmou každou návštěvu.

1 060,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Věčný průvodci našeho putování po zemi, slunce a měsíc v podobě dvou velice povedených,mrazuvzdorných plastik těchto nerozlučných bratrů,kterým není souzeno se potkat,s jednoduchým otvorem na pověšením na zeď vašeho domu,chalupy.Velice zdařilé dílo jednoho z našich velice dobrých keramiků,které je na hraně mezi velice dobře zvládnutém řemesle,a uměním.

U toho pojmu, zvládnuté řemeslo,by jsem se chtěl pozastavit. Dnešní doba nese to,že každý může vyrábět a prodávat co chce.A tak se setkáváme s tím,že lidé kteří hrnčířské, keramické řemeslo nezvládají,neovládají potom svoje výtvory vydávají jako nějaké velké umění.Spousta lidí jim to,,žere" a nechají se napálit a zaplatí za jakýsi paskvil zbytečně velké peníze.Ale kdyby jste autorovi tohoto,,uměleckého díla" nechali udělat ouško k hrnečku, tak to,,nedá".Neovládá řemeslo.Mimochodem, dobrého keramika poznáte právě podle ouška nějaké nádoby.Musí padnout do ruky,pasovat.S hrnkem od dobrého keramika není problém se sžít a spolu kousek života ujít.Ale tohle asi jako milovníkům keramiky není třeba připomínat.Zato s hrnkem od,nechci říci špatného keramika ale ,,keramika" v uvozovkách se necítíte komfortně, něco vám vadí, překáží, nemáte dobrý pocit.Není to prostě láska na první pohled.My z keramiky vám přejeme,aby to s naší keramikou byla láska na první pohled.

Keramikatým.

Webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.