Anděl srdce.34cm.Patina.

Keramický dekorační anděl,na jednu čajovou svíčku.

Keramický anděl, nebo spíše andělka,keramická svítící na čajovou svíčku,do bytu nebo i na zahradu,vysoká asi 34cm s třemi srdíčky z přední strany,kterými prosvěcuje světlo svíce.Magická postava anděla na svíčku stvořena šikovnýma rukama českých keramiků,plná magické a léčivé energie.Keramická andělka potřebuje pouze vaši víru v ní aby Vám pomohla splnit vaše přání a tužby.Pamatujte s andělkou srdce nejste nikdy v bytě sami. Uklidňuje emoce, vyrovnává nerovnováhu ve vztazích,zbavuje nás neodůvodněných strachů,dodává energii a víru v sebe prostřednictvím andělů do dalšího bytí na této zemi.Pomůže vám získat důvěru v lepší zítřky. Bílá barva nevinnosti andělky vám pomůže vyrovnat se sám se sebou,ale hlavně odpustit sám sobě.Velmi mnoho psychických bolestí a traumat vzniká právě z bezdůvodného sebeobviňování,dávání si viny za něco za co nemůžeme a co nedokážeme ovlivnit. A my věříme,že právě s touto psychickou zátěží by vám měla naše andělka pomoci.

Hle, pošlu před tebou anděla, 
aby nad tebou po cestě bděl 
a přivedl tě na místo, jež jsem ti určil. 

Uctívej ho a naslouchej jeho hlasu
a nebouři se proti němu.
V něm přebývá mé Jméno.
Jestliže budeš jeho hlasu bedlivě naslouchat
a budeš dělat, co říká, budu nepřítelem tvých odpůrců.
Můj anděl půjde před tebou, praví Bůh.
   
(srv. Bible, Exodus 23,20-23)

Vice andělů,andělek zde:

680,00 Kč
S DPH
Počet
Dočasně vyprodáno

Keramický dekorační anděl,na jednu čajovou svíčku.

Magická postava andělky,na čajovou svíčku, se třemi srdíčky,a výšce cca 34cm.Jednoduchá,téměř režná postava anděla s bílou patinou,ze které vyzařuje léčivá energie a klid.Tento symbol keramického anděla si na nic nehraje,nepotřebuje mít zlacené a barevné roucha.Je to jednoduchá a nadčasová postava plná magické síly a skromnosti, která umí pomáhat a naslouchat,pokud má vaši důvěru a víru.

ANDĚLÉ V ŽIVOTĚ (každého) ČLOVĚKA

Od dětství až k hodině smrti je lidský život obklopen přítomností andělů. Každý má u sebe anděla jako ochránce a pastýře, aby ho chránil a vedl k naplněnému životu.

Člověk potřebuje ochranu andělů ze dvou závažných důvodů:
v prvé řadě proto, že je nedokonalou bytostí (důsledkem dědičného hříchu - odmítnutím Víry v sebe,vyšší moc,potažmo boha prostřednictvím andělů), a dále proto,  že  je  předmětem  neustálých psychických ůtoků prostřednictvím nezvládnutých vnitřních démonů v sobě.

Sv. Tomáš Akvinský říká: "Aby nebyly podmínky zápasu nerovné, člověk dostává jako náhradu v prvé řadě pomoc Boží milosti a v druhé řadě ochranu andělů." Posláním andělů není ale pouze odvracet zlo, nýbrž především vést k dobru. Anděl nás vždy a všude provází a spolupracuje na našem dobrém konání. Láska andělů k nám je čistá, silná, nepodléhá žádným výkyvům, neochabuje a je nezištná. Přítomnost této lásky zakusí všichni, kteří se jí otevřou.

Člověk se k andělům může obracet ve všech chvílích svého života s prosbou o ochranu, vedení a pomoc.Tuto pomoc by měl přijímat s pokorou,nezneužívat ji,a měl by byť malou  modlitbou umět poděkovat.Je třeba si uvědomit,že andělé pracují našim prostřednictvím,a proto by jsme se neměli spoléhat pouze na anděle ,ale hlavně sami v sobě mobilizovat fyzické a psychické síly k žití.Je to především náš život,naše zodpovědnost za něj,je to dar který jsme dostali.

Mohlo by vás také zajímat

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: