• -50,00 Kč

Anděl lásky-srdíčko.34cm

Anděl přinášející lásku,štěstí a pohodu,všude tam kde stojí.Anděl přináší pohodu,klid a lásku.A my tomu opravdu věříme, protože naši andělé,jsou vyráběny s láskou a poctivostí v srdci.A to se určitě musí přenést do anděla a ten potom může kolem sebe šířit lásku,klid a mír.A je to také estetická záležitost.Naši andělé se líbí,a ozdobí každý prostor,ale hlavně povzbuzují naši sebedůvěru a jistotu v sílu a spravedlnost vyšší moci.

Vnímat anděly či archanděly není nezbytně nutné pro náš vývoj, je to jako s dalšími okolnostmi života – jsou-li potřebné pro náš postup, přijdou. A přijdou ve správný čas. A nepřijdou-li nebylo to potřebné.A naši andělé jsou připraveni vám pomoci.

Česká keramická výroba.

ANDĚLÉ V ŽIVOTĚ (každého) ČLOVĚKA

Od dětství až k hodině smrti je lidský život obklopen přítomností andělů. Každý má u sebe anděla jako ochránce a pastýře, aby ho chránil a vedl k naplněnému životu.

Člověk potřebuje ochranu andělů ze dvou závažných důvodů:
v prvé řadě proto, že je nedokonalou a porušenou bytostí (důsledkem hříchu - odmítnutím Boha), a dále proto,  že  je  předmětem  neustálých satanových útoků a nástrah.

Anděl lásky,míru a klidu v rodině.Keramický anděl rodiné pohody a lásky je to nejvíc co si můžeme dát.Symbol lásky,svornosti a klidu v rodině,to je náš anděl.

590,00 Kč
S DPH
640,00 Kč Sleva 50,00 Kč
Počet
Skladem

 

Security policy

 

Delivery policy

 

Return policy

Anděl lásky 34cm.Andělé,to jsou prostředníci mezi bohem a zemí.Zprostředkovatelé našich tužeb,přání a bolesti.A mi jako lidé bychom měly věřit v to co nás,sem na zem poslalo,a a ačkoliv nevíme proč,a jaký je náš ůkol,tak naše víra by nás měla vést.Ano, určitě věřit ve své schopnosti,talent a odvahu. Ale pořád je nad náma něco, co se nedá uchopit,a popsat.V co se musí věřit že je a že nám dodává tu správnou sílu a vedení.A tak jsme se snažily to něco zhmotnit do podob andělů-symbolů našeho člověčenství.Dávají nám sílu,alespoň my v to věříme,a přály bychom i vám, aby kousek té víry v člověka se přenesl i na vás.

Mohlo by vás také zajímat

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: