Anděl Bílá patina - 34cm.

Anděl svítící na svíčku

Anděl vnitřního klidu- 34cm,na svíčku.Bílá patina.Anděl,který vám dodá energii a díky zapálené svíčce i vyčistí prostor kolem sebe od negativní energie.Hluboce tomu věřím,protože to mám vyzkoušené.Ideální na dlouhé zimní večery,kdy do anděla vložím zapálenou svíci a večer je díky tomu tak trochu tajemný.Dnes už anděl je člen naší rodiny.Je to talisman smíru a lásky.A hlavně funguje.

Český keramický anděl na jednu svíčku,který spojuje napříč generacemi lidské vztahy a krotí emoce.Usmiřuje a sbližuje znesvářené lidi.Šíří kolem sebe klid,mír a bezpečí.

Keramický anděl vnitřního klidu 34cm vysoký na jednu svíčku

Výrobek našich českých keramiků.

,,Jedině láskyplná energie dává trvalou hodnotu a užitek veškerému stvoření."

680,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Anděl svítící na svíčku34cm

Role anděla:

Pročišťuje naši cestu k vnitřní svobodě a klidu.

Anděl vnitřního klidu nám pomáhá pochopit svobodu ve všech jejích formách a vede nás k uvědomění si vlastní hodnoty, jakožto lidských bytostí a naši integraci do světa makrokosmu. Požehnáním těchto andělů přijímáme božskou svobodu jak do svého vnitřního světa, tak i do vnějšího světa kolem nás. To vše jsou neocenitelné dary, které nabízí právě tito andělé.

Svoboda dávaná těmito anděly není pouze vnější, ale stejně tak nás vede k dosažení svobody vědomí, skrze různé formy vnitřní svobody: nezávislost myšlení, schopnost rozlišovat, sebeuvědomění, odpoutanou lásku, ztotožnění se s duchovním mistrem a skrze komunikaci s Bohem. Navíc bychom s jejich pomocí měli pochopit, že svoboda dává možnost výběru mezi zachováním našich starých zvyklostí a otevřením se novým, nekonečným možnostem změny. Tito andělé nám dávají mentální otevřenost a rozšiřují pole našeho vědomí.

Modlíme se k nim, protože nabízejí lidem duchovní dar zkušenosti absolutní svobody a odstraňují překážky zabraňující našemu duchovnímu vývoji. Andělé svobody mohou dokonce obdarovávat lidstvo světlem a odvahou naplnit vlastní touhu po svobodě. Tato touha, být volný, utváří náš individuální osud k tomu, být ke službám lidstvu celé planety a vesmíru samotnému.

Tito andělé nám pomáhají objevit svobodu uvnitř naší bytosti jako nejvyšší stav vědomí.

Zdroj:Rezonance.

Mohlo by vás také zajímat

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: