• -80,00 Kč

Forma na pečení beránka

Forma na pečení velikonočního beránka,keramická hnědá. Klasická forma z kameniny o rozměrech:délka 32,šířka17 a výška 14cm.Forma na beránka velice dobře snáší myčku i mikrovlnku.

Pečlivost a poctivost při výrobě nejen formy beránka ale všech  kuchyňských keramických forem je v této firmě standart,který si majitelé velice pečlivě hlídají.Tradiční postupy a vysoké vypalovací teploty,které jsou nedílnou součásti procesu výroby formy beránka a jenom potvrzují kvalitu této krásné formy.

Délka 32cm, šířka 17cm a výška 14cm

Pomáháme tvořit vaši kuchyň......

Před  pečením ,je dobré formu dát na 10minut do trouby na 180stupňů ,,vypálit" pro snazší vyklepnutí upečeného beránka.Osvědčená forma našich kuchařek.550,00 Kč
S DPH
630,00 Kč Sleva 80,00 Kč
Počet
Skladem

Velice oblíbená a časem prověřená keramická forma na pečení velikonočního beránka.Kvalitní výrobek s české kvalitmí a moderní keramické hmoty s nepřilnavou glazurou.,která vám usnadní vyklopení upečeného beránka z formy.Velikonoční beránek to je symbol přicházejícího jara,a na českých vesnicích se oslava velikonoc nemůže obejít bez pečeného beránka právě z této keramické formy od českých keramiků, z malé moravské manufaktury,jejíž historie sahá až do druhé poloviny 18.století.

Náš tip:

,,Vypálit" na 180stupňů se dává forma  umytá v myčce,anebo i jenom v ruce,za použití saponátů,který ji sice dokonale umyje,ale zárověň i odmastí, a těsto se na pak formu přilepí a nejde po upečení a vychladnutí z formy ven.Takže rada ,,naší babi" je: dát formu,na 10minut do trouby na 180 stupňů,pak ji nechat vychladnout, a  teprve potom s ní pracovat dále,(vymazat,vysypat moukou, kokosem,atd) Naši předkové nepoužívali saponáty,ale formy pouze vytřeli utěrkou.

Mohlo by vás také zajímat

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: