Květináč s uchy průměr 30cm

8595097100679

Nové

Květník s uchy.O průměru 30cm. Hodí se i na vánoční stromek,nebo palmy.Česká kamenina.Díky dvěma uším na těle květníku je s nim snadná manipulace.Keramický květináč se hodí do interiéru i exteriéru.Díky složení keramické hlíny,se květinám,díky složení keramické hmoty,v tomto květníku dobře daří,mohou dýchat a neuhnívají jako v plastech.Dekory květníku se mohou lišit,ale věřte,že se pro Vás budeme snažit vyrobit a vybrat ten nejkrásnější.

Podmiska

Více informací

Tento produkt již není na skladě


385Kč

Více informací

Kamenina vhodná k pěstování květin,i menších stromků.

Přímé osazení květináče je vhodné pro venkovní použití

Nejprve do 1/3 vyplníme květináč štěrkem nebo jiným zátěžovým materiálem, který zajistí stabilitu.Druhou 1/3 vyplníme keramsitem, který se postará o absorpci přebytečné vody. Na závěr vyplníme zbytek prostoru zeminou, do které zasadíme rostlinu. Nezapomeňte na dostatečnou zálivku.

Kamenina,materiál našich nádob na květiny.

 Kamenina,výrobní proces,který se dědí již několik generací v této hrnčířské rodině.Jedinečné je to, že všechny ingredience,potřebné k výrobě této unikátní kameniny se melou a míchají přímo na místě výroby keramické květinové nádoby.kamenina je světlý pórovitý střep s nasákavostí nejvýše 8 %. Po dvě generace se zkoušelo v této rodinné firmě složení hlíny,a teplota výpalu,aby se vytvořilo optimální prostředí pro růst rostlin.V levných plastech se obvykle rostlinam nedaří.Plast se rychle prohřívá,rostliny v něm díky teplotam na povrchu nádoby zasychají,nebo se snaží zachránit a shazují třeba listy nebo nedozrálé plody,kořeny jim v plastech uhnívají.Naše květinová nádoba a je jedno jestli květináč,koš nebo žardiniéra má ideální prostředí pro růst.Souvisí s tím samozřejmě hloubka,šířka,vlhkost a teplota keramické nádoby.Teplota výpalu kameninové nádoby je 1200 - 1250 °C. Při poklepu výrobek zvoní. Tento zvuk je současně důkazem kvality a odrazem mechanických vlastností ( tvrdost, pevnost). Nízká nasákavost umožňuje bezproblémové použití těchto výrobků jak v interiérech tak exteriérech.Výrobkům nevadí ani silné mrazy,mohou zůstat celoročně venku.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 dalších produktů ve stejné kategorii: